Užpuolimas | „Twitter“ nuotr.

Užpuolimas | „Twitter“ nuotr.

 Vos 16-os metų „Mayfield“ vidurinės mokyklos mokinys Canaanas Boweris tapo tikra interneto žvaigžde, kai pasklido informacija apie jo herojišką elgesį degalinėje.

Canaano tėtis Troy‘us atskleidė, kad sūnus degalinėje pildė jo sunkvežimio baką, kai išgirdo, kad degalinėje esančioje parduotuvėje kilo konfliktas. Jis priėjo užpuolikui iš už nugaros, parvertė jį ir laikė sugriebęs už kaklo tol, kol atvažiavo policija. Įdomu tai, kad C.Boweris vos prieš keletą savaičių laimėjo regiono imtynių čempionatą.

Teigiama, kad į degalinę užėjęs užpuolikas jau buvo pasiruošęs įkaitais paimti tris vaikus. Tuomet C.Boweris ir pasinaudojo proga atakuoti. Imtynininko tėvas į tai reagavo dviprasmiškai.

„Iš pradžių norėjau nusukti jam kaklą. Tokiais atvejais nerimauji dėl savo vaiko saugumo. Gal tas užpuolikas turi peilį ar šautuvą, niekada negali to nuspėti. Jausmas tikrai siaubingas, kai žinai, kad tavo vaikas rizikavo savo gyvybe. Kita vertus, jis visiškai pasitikėjo savo jėgomis ir tai verčia juo didžiuotis“, - sakė T.Boweris.

C.Boweris sulaukė net ir UFC prezidento Dana White‘o dėmesio. Jis pareiškė, kad norėtų susitikti su imtynininku.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.