Darko Kovačevičius | Instagram.com nuotr

Darko Kovačevičius | Instagram.com nuotr

 Legendinis Serbijos futbolininkas 46-erių metų Darko Kovačevičius 2020 m. pradžioje išgyveno pasikėsinimą į jo gyvybę.

Sausio 7 d. Atėnuose buvo apšaudytas D.Kovačevičiaus automobilis. Nežinomas asmuo pataikė serbui į koją, o užpuoliko automobilis vėliau buvo rastas sudegęs. Iš karto pasklido gandai, kad žmogžudystę galėjo užsakyti kitas garsus futbolininkas Raulis Bravo. Jam buvo pareikšti įtarimai dėl sutartų rungtynių Ispanijoje, o D.Kovačevičius apie jas galėjo turėti nemažai informacijos.

„Kažkoks Serbijos žurnalas apie tai parašė ir aš buvau priblokštas. Ten buvo parašyta, kad neva aš užsakiau žmogžudystę. Tai šantažas mano atžvilgiu. Man tai primena kokį nors „Netflix“ ar „Amazon Prime“ filmą. Aš į tai reaguoju normaliai, bet mano šeimai labai sunku skaityti tokias nesąmones. Žinau, kad Darko tik nusijuoks, išgirdęs tokius gandus. Jis po 2 dienų nuo užpuolimo susisiekė su manimi. Mūsų santykiai puikūs“, - sakė R.Bravo.

D.Kovačevičius prieš savaitę davė interviu vietinei žiniasklaidai ir papasakojo apie užpuolimą. Serbas taip pat pridėjo netikintis gandais, kad žmogžudystę galėjo užsakyti R.Bravo.

„Pamačiau kaip iš automobilio išlipa ginkluotas vyriškis. Tada jis pasileido link manęs ir ėmė šaudyti. Aš instinktyviai pajudėjau į dešinę pusę, kai jis į mane šovė. Tada pabėgau iš tos vietos ir važiavau bet kur – svarbu, kad kuo toliau“, - sakė serbas, atsisakęs plačiau komentuoti įvykius todėl, kad jis nenori pakenkti policijos tyrimui.

2007-2009 m. D.Kovačevičius ir R.Bravo kartu žaidė Pirėjo „Olympiacos“ klube. Serbas 59 kartus atstovavo šalies rinktinei, su Turino „Juventus“ laimėjo „Intertoto“ taurę, o du kartus tapo rezultatyviausiu UEFA taurės sezono žaidėju.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Emigrantas
2020-04-04 18:59:58
Pasišaudė? Juk tai ir žaidimas. Netaiklus šaulys, bet kaip ir į vartus už pinigus pataiko/nepataiko, taip, ko gero, už pinigus ir šaukys netaiklus tapo. Ruletė.
Atsakyti