Ispanijos „La Liga“ pirmenybės | Scanpix nuotr.

Ispanijos „La Liga“ pirmenybės | Scanpix nuotr.

Pasaulyje išplitęs koronavirusas įšaldė visų sporto šakų čempionatų kovas ir privertė jų atstovus ieškoti sprendimų dėl atsiradusių finansinių sunkumų.

„Marca“ skelbia, jog „La Liga“ pirmenybės turi ruoštis blogiausiam scenarijui, jei bus priimtas sprendimas, jog šis sezonas nebegali būti pratęstas. Jei daugiau rungtynių neįvyks, tai „La Liga“ patirs net 956.6 milijonų eurų nuostolį.

Šiuo metu realiausias variantas, jog pirmenybių kovos bus pratęstos ir vyks už uždarų durų. Tokiu atveju „La Liga“ atstovai galėtų lengviau atsikvėpti, nes nuostolis būtų net trigubai mažesnis – 303.4 mln. eurų. Visgi jei čempionatas būtų pratęstas įprastu būdu su žiūrovais – 156.4 mln. eurų.

Žaidėjai padengs net 47% patirtų „La Liga“ nuostolių, jei sezonas bus nutrauktas (451 mln. eurų iš 956.6), 46%, jei rungtynės bus žaidžiamos be žiūrovų (140 mln. eurų iš 303.4) ir 49% jei sezonas baigsis įprastu būdu (77 mln. eurų iš 156)

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jojojo
2020-04-02 15:07:43
Tai cia apie nuostolius t.y. kiek negaus piniga,o apie baudas uz pazeistas sutartis kodel neraso? TV sutartys reklamines sutartys bus pazeistos ir mokes baudas. Jau labiau apsimoka aukot ateinanti sezona nei i bankrota varyt klubus ir dalyvaut teisminiuose gincuose bei sugadint ne viena o kelis ateinancius sezonus...
Atsakyti