Maxas Verstappenas | Scanpix nuotr.

Maxas Verstappenas | Scanpix nuotr.

 Trečiadienį „Team Redline“ surengė jau penktąjį „Real Racers Never Quit“ lenktynių etapą. Jame tradiciškai dalyvavo profesionalūs pilotai, žaisdami iš savo namų su lenktynių simuliatoriumi. Šį kartą jie lenktyniavo GT automobiliais.

Pirmose lenktynėse nieko nenustebino pergalę šventęs Maxas Verstappenas. Esporte beveik nepralenkiamas olandas 3.613 sek. pranoko kitą „Formulės 1“ pilotą Lando Norrisą ir 4.136 sek. – Agustiną Canapino.

Pirmųjų lenktynių lyderiai:

Pirmųjų lenktynių lyderiai | Youtube.com nuotr.

Pirmųjų lenktynių lyderiai | Youtube.com nuotr.

M.Verstappenas ruošėsi iš „pole“ pozicijos pradėti antrąsias lenktynes, bet prieš pat jų startą olando automobilis staiga dingo iš ekrano. Tai leido nugalėti Ayhancanui Guyenui, aplenkusiam L.Norrisą ir Dennisą Marschallą.

Antrųjų lenktynių lyderiai:

Antrųjų lenktynių lyderiai | Youtube.com nuotr.

Antrųjų lenktynių lyderiai | Youtube.com nuotr.

„Mano kompiuteris sugedo. Apmaudu, nes turėjau užtektinai greičio, kad vėl laimėčiau. Kai vėl pavyko prisijungti, nemažai pilotų jau buvo patyrę avarijas. Galiausiai finišavau ne taip toli taškų zonos, todėl pasirodymas buvo visai neblogas. Žinoma, mieliau būčiau kovojęs priekyje dėl pergalės“, - sakė M.Verstappenas.

M.Verstappeno išnykimas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.