Chabibas Nurmagomedovas ir Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas ir Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

 Traumos, svorio problemos, prastai ištiestas televizijos kabelis, pasaulinė koronaviruso pandemija... Tokios problemos seka UFC lengvo svorio kategorijos čempioną Chabibą Nurmagomedovą ir Tony Fergusoną, kurie jau penktą kartą buvo suplanavę tarpusavio dvikovą, tačiau ir penktą kartą ją tenka atšaukti.

Viena iš labiausiai intriguojančių ir laukiamiausių MMA kovų paskutinį kartą turėjo vykti balandžio 18-ą dieną, tačiau C.Nurmagomedovas sugrįžo į Rusiją, iš kurios nebegali sugrįžti atgal į JAV, ar ten, kur UFC prezidentas Dana White‘as suplanuos „UFC 249“ turnyrą.

Kaip tiek daug kartų nepavyko C.Nurmagomedovui ir T.Fergusonui kartu žengti į narvą? Siūlome prisiminti visus jų bandymus.

2015 m. gruodžio 11, „The Ultimate Fighter 22 Finale“ – C.Nurmagomedovas iškrito dėl traumos

C.Nurmagomedovas ir T.Fergusonas abu buvo kylančios žvaigždės ir jie turėjo apšildyti „TUF 22“ finalą Las Vegase. Tai turėjo įvykti vos viena diena prieš legendinį Conoro McGregoro nokautą prieš Jose Aldo per 13 sekundžių.

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

T.Fergusonas 2011 m. laimėjo „TUF 13“, UFC karjeroje turėjo 9 pergales ir 1 pralaimėjimą, įskaitant šešių iš eilės pergalių seriją bei paskutinį laimėjimą prieš buvusį „Strikeforce“ čempioną Joshą Thompsoną.

C.Nurmagomedovas buvo laimėjęs šešis kartus iš eilės, tačiau daugiau nei metus gydėsi kelio traumą. Paskutinė jo pergalė buvo iškovota prieš Rafaelį dos Anjosą, kuris po 11 mėnesių iškovojo UFC lengvo svorio kategorijos čempiono titulą įveikdamas Anthony Pettisą.

Pirmą kartą ši kova neįvyko dėl C.Nurmagomedovo traumos. 2015 m. spalio 30-ą buvo pranešta, kad C.Nurmagomedovas patyrė šonkaulių traumą. Tada C.Nurmagomedovas „instagram“ paskyroje kreipėsi į sirgalius ir teigė, kad „nežino, ar dar kada nors sugrįš“.

Tą kartą T.Fergusonas sutiko kovoti prieš jį pakeitusį Edsoną Barbosą, įveikė jį antrame raunde ir susižėrė „Fight of the Night“ bei „Performance of the Night“ apdovanojimus.

2016 m. balandžio 16, „UFC on FOX 19“ – T.Fergusonas iškrenta dėl plaučių infekcijos

C.Nurmagomedovas ir T.Fergusonas antrą kartą bando išsiaiškinti, kuris yra stipresnis ir vertesnis stoti į eilę dėl UFC lengvo svorio kategorijos čempiono titulo. Šalia jų prie R.dos Anjos diržo taip pat rikiavosi puslengvio svorio kategorijos čempionas C.McGregoras bei Eddie Alvarezas.

Visgi šį kartą iki kovos likus mažiau nei dviem savaitėms (balandžio 5-ą) iškrito T.Fergusonas, kuris pasigavo plaučių infekciją, dėl kurios jo plaučiuose susikaupė skysčiai ir kraujas.

Chabibas Nurmagomedovas prieš „UFC on FOX 19“  turnyrą | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas prieš „UFC on FOX 19“ turnyrą | Instagram.com nuotr

Tą kartą T.Fergusoną pakeitė Darrellas Horcheris, kuris su C.Nurmagomedovu kovėsi ne lengvo svorio kategorijoje (iki 155 svarų arba 70,3 kg), o sverdamas apie 160 svarų. C.Nurmagomedovui tai problemų nesukėlė ir jis antrame raunde šventė pergalę.

2017 kovo 4, „UFC 209“, C.Nurmagomedovo svorio problemos atšaukė kovą dėl laikinojo čempiono titulo

Praėjus beveik vieneriems metams nuo antrojo bandymo surengti judviejų kovą, vaizdas UFC lengvo svorio divizione smarkiai pasikeitė.

R.dos Anjos prarado diržą E.Alvarezui, kuris jį prarado C.McGregorui, padarydamas jį pirmuoju dviejų svorio kategorijų čempionu vienu metu. Tuo metu C.McGregoras vietoje kurio nors titulo gynybos pradėjo siekti savo tikslo stoti į bokso dvikovą su Floydu Mayweatheriu.

Būtent todėl UFC nusprendė, kad C.Nurmagomedovas ir T.Fergusonas turi kovoti dėl laikinojo čempiono titulo. Tuo metu T.Fergusonas buvo po pergalių prieš Lando Vannata ir R.dos Anjos bei iškovotų „Fight of the Night“ priedų, tuo tarpu C.Nurmagomedovas „UFC 205“ turnyre trečiojo raundo pabaigoje pribaigė Michaelį Johnsoną.

Chabibas Nurmagomedovas, Dana White'as ir Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas, Dana White'as ir Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Šį kartą abu kovotojai buvo labai arti to (arčiausiai iš visų bandymų), kad pagaliau kartu žengtų į vieną narvą. Abu jie buvo Las Vegase ir vykdė kovos savaitės įsipareigojimus. Visgi svėrimų rytą (kovo 3-ią) atėjo bloga žinia: C.Nurmagomedovas buvo paguldytas į ligoninę dėl problemų, kilusių dėl svorio metimo ir kova buvo atšaukta.

UFC prezidentas D.White‘as kaltino C.Nurmagomedovo komandą, kad jie nesinaudojo organizacijos daktarais ir nusprendė patys išvykti į kitą kliniką.

„Jie sukčiavo ir darė taip, kaip patys norėjo“, – sakė D.White‘as. „Jeigu jie būtų darę viską teisingai, šią kovą buvo galima išsaugoti“.

T.Fergusonas į šį kovos atšaukimą iš pradžių reagavo taip: „Tikiuosi, kad tu pasijusi geriau, Chabibai. Meldžiuosi, kad tu pasveiktum“.

Visgi kovo 6-ą dieną pasirodė „UFC Embedded“ filmukas, kuriame nufilmuota, kaip prieš pradedant svorio metimą C.Nurmagomedovas valgo tiramisu. Tada pasikeitė ir T.Fergusono nuomonė.

„Ką tas vyrukas daro? Tikrai? Tai visiška nepagarba. Tai neprofesionalu“, – sakė T.Fergusonas.

Nors vėliau C.Nurmagomedovas neigė, kad valgė deserą, tačiau T.Fergusonas nuo to laiko pradėjo jo komandą vadinti „Team Tiramisu“ vardu.

2018 balandžio 7, „UFC 223“ – T.Fergusonas iškrito iš kovos patirdamas traumą užkliūvant už televizijos kabelio

Chabibas Nurmagomedovas, Dana White'as ir Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas, Dana White'as ir Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Pirmieji trys T.Fergusono ir C.Nurmagomedovo kovos atšaukimai buvo gana standartiniai MMA pasaulyje, tačiau ketvirtas kartas tik sustiprino mintį, kad ši kova tikrai yra prakeikta.

T.Fergusonas „UFC 216“ turnyre nugalėjo Keviną Lee ir laimėjo laikinąjį UFC lengvo svorio kategorijos čempiono titulą.

Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

C.Nurmagomedovas su T.Fergusonu turėjo susitikti „UFC 223“ turnyre dėl neginčijamo čempiono titulo, tačiau likus tik aštuonioms dienoms iki turnyro, per žiniasklaidos turą Los Andžele, T.Fergusonas užkliuvo už kabelio „FOX“ studijoje ir taip susižeidė kelį, kad po kelių dienų (balandžio 1-ą) buvo priverstas pranešti – kova atšaukiama.

Tony Fergusono kelis | Instagram.com nuotr

Tony Fergusono kelis | Instagram.com nuotr

Puslengvio svorio kategorijos čempionas Maxas Holloway pasisiūlė stoti vietoje T.Fergusono likus vos šešioms dienoms iki numatyto turnyro. Kovos savaitę, trečiadienį, UFC prezidentas Dana White‘as pasakė, kad iš C.McGregoro bus atimtas čempiono diržas, o C.Nurmagomedovo ir M.Holloway laimėtojas bus laikomas tikruoju čempionu. Vos po vienos dienos, C.McGregoras pasirodė „UFC 223“ žiniasklaidos dienoje Niujorke ir užpuolė autobusą, vežusį kovotojus, tarp kurių buvo ir C.Nurmagomedovas.

Svėrimų dieną Niujorko valstijos atletikos komisija pripažino M.Holloway netinkamu kovoti, o jį pakeitė Alas Iaquinta, kuris turėjo kovoti prieš Paulą Felderį. Visgi ir jis nesugebėjo pasiekti reikiamos lengvo svorio kategorijos ribos, todėl šioje kovoje tik C.Nurmagomedovas galėjo iškovoti titulą. Jis tą padarė visiškai dominuodamas prieš I.Iaquinta visus penkis raundus.

Laikinasis UFC lengvo svorio kategorijos čempionas T.Fergusonas liko ne tik be kovos dėl tikrojo čempiono titulo, tačiau iš jo buvo atimtas ir laikinasis, o į kovą su C.Nurmagomedovu „UFC 229“ turnyre stojo C.McGregoras, kurį C.Nurmagomedovas įveikė ketvirtame raunde.

2020 m. balandžio 18, „UFC 249“ – kova atšaukiama dėl koronaviruso pandemijos sukeltų logistinių problemų

Prieš keletą mėnesių mintis, jog tik pasaulinė pandemija galėtų sustabdyti C.Nurmagomedovo ir T.Fergusono kovą skambėjo kaip juokas, tačiau tai tapo realybe.

Atrodė, kad šį kartą viskas tikrai bus gerai. C.Nurmagomedovas grįžo po diskvalifikacijos, kurią gavo dėl sukeltų muštynių po kovos su C.McGregoru ir „UFC 242“ turnyre nugalėjo Dustiną Poirier.

T.Fergsonas toliau rinkosi „Fight of the Night“ apdovanojimus, nugalėjo Anthony Pettisą ir Donaldą Cerrone‘ą bei savo pergalių seriją pratęsė iki 12.

Chabibas Nurmagomedovas, Dana White'as ir Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas, Dana White'as ir Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Tada pasaulį sukaustė koronaviruso pandemija, kuri nutraukė visus pasaulinius sporto įvykius. Niujorkas, kuris turėjo priimti „UFC 249“ turnyrą, uždraudė viešus renginius. UFC prezidentas Dana White‘as žadėjo, kad tikrai suras kitą vietą šiam turnyrui ir T.Fergusono ir C.Nurmagomedovo kova tikrai įvyks, tačiau kiekvieną dieną paskelbiami vis nauji ribojimai žlugdė kiekvieną naujai sugalvotą opciją.

Kovo 18-ą dieną C.Nurmagomedovo agentas Ali Abdelazizas atskleidė, kad bendravo su D.White‘u, kuris teigė, kad kova gali būti rengiama už JAV ribų, tarkime Kongo Demokratinėje Respublikoje ar Filipinuose. Tuo tarpu C.Nurmagomedovas buvo sulaukęs nekokių naujienų iš „American Kickboxing Academy“ (AKA) vadovų. Pranešta, kad treniruočių salė dėl koronaviruso grėsmės užvėrė savo duris neribotam laikui. Kai kurių šaltinių teigimu, C.Nurmagomedovas su savo treneriu Javieru Mendezu buvo įleidžiami į salę ir bandė tęsti treniruočių procesą. Čempiono tėvas Abdulmanapas pareiškė, kad visiškas salės uždarymas irgi netaptų problema, nes C.Nurmagomedovas su savo treneriu gali dirbti ir lauke.

Vėliau J.Mendezas atskleidė, kad į salę yra įleidžiamas tik C.Nurmagomedovas, o kova su T.Fergusonu gali vykti Abu Dabyje.

Vos po penkių dienų čempiono tėvas Abdulmanapas paskelbė, kad C.Nurmagomedovas sugrįžo į Rusiją.

„Chabibas bus pilnai pasiruošęs kovai. Jau dabar jis yra įgijęs gerą formą. Laukiam žinių, kada ir kur reikės skristi. Labai nekantraujame tai sužinoti. Chabibas jau grįžo namo ir ruošis kovai tik namie. Mano namuose dar nuo 1992 m. yra treniruočių salė, kurioje jis galės dirbti. Rusijoje mes turime miestų, kurie būtų pasiruošę priimti „UFC 249“ turnyrą. Kalbėjau su bokso vadybininku Vladimiru Chriunovu. Jis mielai sutiktų prisidėti prie turnyro organizavimo. Rusija, lyginant su kitomis didžiosiomis pasaulio šalimis, dar nėra taip stipriai paveikta koronaviruso. Tiesa, mes vis tiek negalėtume rengti turnyro prie pilnų tribūnų, todėl didelė arena nėra būtina. Aš netgi pasiūliau, kad užtektų turėti po vieną sekundantą. Jei leis turėti du, tada šalia Chabibo būsime aš ir J.Mendezas. Chabibas jam jau kaip sūnus“, - teigė A.Nurmagomedovas.

Tą pačią dieną C.Nurmagomedovas taip pat išreiškė abejojimą dėl „UFC 249“ turnyro.

„Apskritai negalime suprasti, kas čia vyksta. Kur mes kovosime? Ar apskritai mes kovosime? Ką daryti su svorio metimu? Tokios situacijos negalėjau net įsivaizduoti. „UFC 249“, kas tu per turnyras?“, - savo „instagram“ paskyroje rašė C.Nurmagomedovas.

Jau kovo 26-ą dieną buvo galima numanyti, kad C.Nurmagomedovas nebeplanuoja kovoti „UFC 249“ turnyre.

Tada buvo pareikšta, kad „UFC 249“ turnyras gali vykti Floridos valstijoje ir nėra būtinybės išsikelti iš JAV ribų, tačiau C.Nurmagomedovas jau buvo Rusijoje, kur turėjo išbūti 14 dienų karantine. Pats C.Nurmagomedovas jau nebesilaikė griežtos dietos, o žinant jo dažnas problemas su svoriu, daugeliui sirgalių tai sukėlė įtarimų.

„Tai buvo neįtikėtina kelionė, kuri dar nesibaigė. Tai tik pradžia. Sveikata – svarbiausias dalykas. Rūpinkitės savimi ir savo šeima, sportas niekada negali būti statomas aukščiau už gyvenimą. Jei ką, tai mano kava su vanile“, - rašė C.Nurmagomedovas.

Kovo 30-ą C.Nurmagomedovas plačiau papasakojo apie savo situaciją, atskleidė, kad jau buvo išvykęs į Abu Dabį bei pats pripažino, kad „UFC 249“ turnyras gali vykti be jo.

„Treniravomės AKA patalpose, neturėdami jokios informacijos, kur ir kaip vyks turnyras. Tada UFC mums pasakė, kad turnyras 100 proc. nevyks JAV ir yra 99 proc. tikimybė, jog kausimės Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai). Po pokalbio su UFC nusprendėme, kad protingiausia bus skristi į Abu Dabį likus mėnesiui iki kovos. Tai ir padarėme kovo 19 ar 20 d. Kai nusileidome, mums pranešė, kad Jungtiniai Arabų Emyratai tuoj uždarys savo sienas ir niekas negalės išskristi, išskyrus vietinius gyventojus. Turėjome skubiai skristi į Rusiją. Dabar aš esu Dagestane, čia treniruojuosi ir kiekvieną dieną ruošiuosi, bet, tiesą pasakius, nežinau, kam tai darau. Atvykus į Rusiją, sužinojome, kad ir čia sienos netrukus bus uždarytos. Tas pats vyksta ir JAV, ir Europoje, ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Visas pasaulis – karantine. Dabar girdžiu, kad UFC žada surengti turnyrą JAV ir kalbasi su atskiromis valstijomis. Aš dabar negaliu nei įskristi į JAV, nei išskristi iš Rusijos.

Teko girdėti, kad UFC žada organizuoti turnyrą nepriklausomai nuo to, ar aš jame būsiu, ar ne. Viskas gerai, reikia judėti pirmyn. Mes turime laikytis įstatymų, bet aš suprantu ir kovotojų motyvus. Jei jie nekovos, niekas jiems nemokės, o jie turi išlaikyti šeimas. Teko girdėti, kad jie ieško Tony kito oponento, nes jis vis dar JAV, o aš Rusijoje. Problema ta, kad dabar čia aš ne savo noru. UFC sakė, kad turnyras 100 proc. nevyks JAV. Jie sakė, kad net jei nepavyks surengti turnyro Jungtiniuose Arabų Emyratuose, jis vis tiek vyks šioje Atlanto vandenyno pusėje. Apie viską buvome diskutavę. Tada jau buvau atlikęs 5 savaičių treniruočių programą AKA salėje, o dabar nebežinau ką daryti. Labai sunku treniruotis ir mesti svorį, kai visas pasaulis uždarytas ir nežinai, kam ruoštis. Tiesa, tai ne pirmas kartas karjeroje, kai susiduriu su rimtomis kliūtimis.“, – „instagram“ paskyroje savo mintimis dalinosi C.Nurmagomedovas.

Tą pačią dieną pasirodė informacija, kad UFC ėmė siūlyti T.Fergusonui kovą prieš Justiną Gaethje. Įdomu tai, kad ESPN šaltinių teigimu, UFC niekada nedavė C.Nurmagomedovui leidimo išvykti namo.

Nepaisant visų problemų, balandžio 1-ą dieną atgimė viltis, kad pagrindinė „UFC 249“ kova gali įvykti. Rusijos federalinė oro transporto agentūra pranešė, jog gali nuskraidinti C.Nurmagomedovą į JAV privačiu lėktuvu.

„Chabibui būtų leista nuskristi privačiu lėktuvu į JAV. Ta skrydžių kompanija, kurios paslaugomis norėtų naudotis Chabibas, turėtų gauti specialų leidimą skrydžiui iš Rusijos į JAV. Kompanijos, kurios vykdo privačius skrydžius, dažniausiai žino, kokių dokumentų reikia keleiviui ir viską sutvarko, kad lėktuvas būtų įleistas į kitos šalies teritoriją. Šiuo metu Rusijoje nėra jokių apribojimų verslo skrydžiams. Gavus specialų leidimą, privatus lėktuvas gali kilti iš Rusijos oro uostų. Problemų yra ne išskrendant, o bandant parskristi atgal. Rusijos valdžia nori pažaboti koronaviruso plitimą, todėl Chabibui galėtų kilti problemų, jei jis iš JAV norėtų grįžti atgal“, - Rusijos žiniasklaidai sakė federalinės oro transporto agentūros atstovai.

Visgi netrukus visas viltis nubraukė pats C.Nurmagomedovas, kuris oficialiai pasitraukė iš kovos, sakydamas, kad kiekviena sporto organizacija sustabdė savo varžybas, išskyrus ta, kuri organizuoja jo kovą ir jam palikti Rusiją būtų nesaugu.

„Sėdžiu namie, laikausi karantino sąlygų ir skaitau žmonių komentarus dėl mano kovos situacijos. Dabar padėtis tokia, kad visas pasaulis turėtų sėdėti karantine. Įžymus žmonės visame pasaulyje ragina likti namuose ir laikytis reikalavimų, kad būtų sustabdytas ligos plitimas ir apsaugoti žmonės, o vienam Chabibui kažkodėl turi negalioti visos sąlygos, jis turi demonstruoti laisvą valią, treniruotis ir skraidyti po visą pasaulį vien tam, kad kova įvyktų? Aš viską suprantu ir esu dar labiau nusivylęs nei jūs, kad kovą tenka atšaukti. Turėjau daug planų po kovos, bet negaliu visko kontroliuoti. Galingiausios valstybės ir didžiausios kompanijos yra sukrėstos dėl visko, kas dedasi. Kiekvieną dieną situaciją keičiasi neprognozuojamai, bet Chabibas vis tiek turi kovoti, ar ne tai jūs sakote? Pasirūpinkite savimi ir įsivaizduokite save mano vietoje“, - rašė C.Nurmagomedovas.

Visgi daugelis sirgalių neišgirdo C.Nurmagomedovo prašymo jį suprasti. Pats T.Fergusonas ragino UFC atimti iš C.Nurmagomedovo čempiono titulą, o nemažai sirgalių kovotoją iš Degastano taip pat vadino bailiu.

UFC bandys surasti naują varžovą T.Fergusonui, tačiau jiems visų pirma reikia išspręsti viso „UFC 249“ turnyro problemą ir surasti jam tinkamą vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

white mamba
2020-04-03 11:18:31
akivaizdziai bijo achbaras rimtesniu varzovu ,nes atluptu kaip shuni ir nebesugeneruotu po to saibu savo sandnigeriu seimynelej :D
Atsakyti
..
2020-04-03 01:48:33
Svaigsta cia tie komentatoriai , Chabibas teisingai pasielge ir kaip geriau sau, o Tonys liko nezinau kvailoj vietoj tures vistiek kovos, o jei pralos? Kokie tada lieka sansai kovoti su chabibu? Toniui reiks pasistengt o Chabibas telika paziures :)
Atsakyti
camp303
2020-04-03 07:14:43
Kvailio vietoj lieka milijonai žmonių, tame tarpe ir tu. Matau daug komentatorių besirūpinančių Chabibo gerove, bet pamiršta, kad nepamatys vienos įdomiausių ever kovų. Keistai atrodo
visi duchai
2020-04-02 21:03:59
sakot bijo chabibas tai ko vaflis dana nedaro kovos rusijoi lai skrenda dabar visi ten suras vieta turnyrui greit jokiu apribojimu vistiek uz uzdaru duru bus koks skirtumas kur vyks bet niekas neskrenda nes negali o kaltas chabibas
Atsakyti
Gvydas
2020-04-02 20:47:01
Kad visi daugumoj mma kovotojai yra cr7 gerbejaj nes tik lopai suskiai megsta ta nabaga sutrauka messi
Atsakyti
Ccd
2020-04-02 18:44:29
Apsisiko ruskio ismata neveltui cristinos gerbejas bailys...
Atsakyti
Fdz
2020-04-02 16:07:46
Durneli is kur tokia info, kad Dana sake 100prc del vietos ne Jav? Aij rmt Chabibs taip sake, kad taip sake Dana. Delko Dana nieko delto nesako? Juk jis cia pagrindinis gaujos veidas
Atsakyti
To fdz
2020-04-02 16:02:12
Tu bent isivaizduoji jei ronaldo butu zaides visa karjera su tokiom superzvaigzdem ir komandoje kuri visiskai nenaudoja gynybos ir 90 minuciu zaidzia apglusi varzovu baudos aikstele, tas ronaldo gal po 150 golu butu muses kiekviena sezona
Atsakyti
Fdz
2020-04-02 16:13:23
Ar tu bent suvoki pats ka kalbi? Del barcos zaidimo as nieko nesakau, buvo zaidziama, kad daugiau ispirt nei tau ispiria, bet nematyt plika akimi, kad jis super talentingas zaidejas tai tik puskvaisis kaip tu gali sakyti. Pasiziek perdavimai kokio tikslumo ir baudos smugiai, kas butu jei butu :D nu zinai jei bobute kiausus turetu tai ji senelis butu, bet nera taip. Visiskas homofobas tu, vertink kas yra, o ne bl kaip butu jei butu. Nu zinai jei Jordanas butu kasi zaides db, o ne anksciau tai zinai kiek jis butu uzdirbes?
Fdz
2020-04-02 14:18:40
Apsisiko Chabibas ir puikiai matosi. Pradziai kalba, kad uzdarykite mus ir turesite cempiona, o dbr jau matai nesaugu jam Rusija palikt, zinant tai, kad visur jis butu veziojamas ir jokio pasalinio kontakto. Tegul parodo bilietus kur skrido i JAE, nei jis ten skrido nei jis ten buvo, na is tokio, kuris su Putinu pitakais plaka tai nieko keisto, tokiais zmonemis negali tiketi. Ufc zinoma nesmerks jo, nes jis cempionas ir kolkas dar nesa tikrai didelius pinigus, o patiems ufc skleist kazka apie ji tiesiog butu nenaudinga. Apsisiko Chabibad, visalaika gerbiau ji nepaisant santykiu su Rusija ar jo pasisakymu, bet dbr jis man bus myzniumi. Zinoma gali buti kita versija, kad Chabis nesitreniravo ir nemete svorio, nes netikejo, kad ji gali ivykt, bet jei elgesi taip tai nepagarba varzovui bei ziurovams ir fanams. Spreskite patys kas yra kas
Atsakyti
2020-04-02 14:38:32
Mano akyse irgi messis tapo myznium vienu metu. Butu gerai kad fergusonas sudauzytu sita chabiba, nerealiai siaurus peciai imtynininko
Fdz
2020-04-02 14:54:04
Mano akimis tai geriau nk nerasyk apie messi o juo labiau apie cr7, matai as irgi fanas cr7, bet tai ka daro messi tik tokie myzniai su aptemusiom akim nuo heito kaip tu gali nepastebet.
Durneli tu
2020-04-02 15:22:18
Cia viska supiso pas D. WHITE. pasake, kad turnyro JAV nebus. Tipo Dubajuje. Kebabas isvyko i Dubaju, o Dubajus po keliu dienu uzdare sienas atvykstantiems. Sakai kebabas galetu atskrist privaciu reisu? Ok. Bet nepamirsk, kad jam reiktu ir aklimatizacijos, pries tokia atsakinga kova.
To fdz
2020-04-02 15:50:37
Tu nesuvoki su kokiais zaidejais visa karjera messis zaide, su davidu villa... Ronaldo ler visa karjera tokiu zvaigzdziu neturejo. Realiai tas gnomas nieko nera irodes pasaulio futbole vos 3 cempionu lygos finaluose zaides o jau 33 metai karjera eina i pabaiga, net su tokiu supertalentu kaip dybala zaisdamas nieko nesugebejo su argentina nuveikt