Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

 Trečiadienį UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas „instagram“ socialiniame tinkle oficialiai pranešė, kad „UFC 249“ turnyre turėjusi vykti jo kova su Tony Fergusonu yra atšaukta.

C.Nurmagomedovas prašė jį suprasti bei teigė, kad jis yra labiau nusivylęs nei bet kas kitas.

„Sėdžiu namie, laikausi karantino sąlygų ir skaitau žmonių komentarus dėl mano kovos situacijos. Dabar padėtis tokia, kad visas pasaulis turėtų sėdėti karantine. Įžymus žmonės visame pasaulyje ragina likti namuose ir laikytis reikalavimų, kad būtų sustabdytas ligos plitimas ir apsaugoti žmonės, o vienam Chabibui kažkodėl turi negalioti visos sąlygos, jis turi demonstruoti laisvą valią, treniruotis ir skraidyti po visą pasaulį vien tam, kad kova įvyktų? Aš viską suprantu ir esu dar labiau nusivylęs nei jūs, kad kovą tenka atšaukti. Turėjau daug planų po kovos, bet negaliu visko kontroliuoti. Galingiausios valstybės ir didžiausios kompanijos yra sukrėstos dėl visko, kas dedasi. Kiekvieną dieną situaciją keičiasi neprognozuojamai, bet Chabibas vis tiek turi kovoti, ar ne tai jūs sakote? Pasirūpinkite savimi ir įsivaizduokite save mano vietoje“, - rašė C.Nurmagomedovas.

Netrukus po šio pareiškimo ESPN eteryje pasirodė ir T.Fergusono komentaras. Pretendentui į titulą kelia klausimų C.Nurmagomedovo noras išskristi į Rusiją, kai UFC vis dar bandė dėlioti visą logistiką.

„Aš tikiu, jog jis žinojo, kad nesiruošia kovoti“, – socialiniuose tinkluose paskelbtame klipe sako T.Fergusonas. „Mes jį išgąsdinome. Jis turėjo galimybę sugrįžti iš Abu Dabio, jis galėjo sėsti į lėktuvą ir sugrįžti į JAV. Tai yra antras kartas, kai jis pabėga. Aš darau tuos pačius dalykus 8 metus iš eilės. Einu ir grįžtu iš darbo, spardau savo užpakalį ir rūpinuosi verslu. Aš esu „Hitmanas“. Chabibas ir Conoras bėgioja aplinkui su uodegomis tarp kojų kaip suknisti šunys. Chabibas yra kalė. Aš jam sakiau, kad iššluosiu suknistas grindis su jo kepure, bet jis pabėgo“.

T.Fergusonas ESPN žurnalistui Arieliui Helwani taip pat teigė, kad iš C.Nurmagomedovo turėtų būti atimtas titulas.

„Žinoma, kad buvau labai nusiminęs, bet yra žmonių, kurie dabar išgyvena dar sunkesnius laikus. Tai yra šiek tiek kitaip. Žinoma, aš esu supykęs, nes jis turėjo galimybę likti JAV arba po Abu Dabio jis galėjo čia sugrįžti, kol sienos nebuvo uždarytos. Jis nusprendė sugrįžti į Degastaną ir nebaigti savo stovyklos. Tas vyrukas nenori kovoti. Jis išsigando, jis bėga. Iš jo turėtų būti atimtas titulas“, – sakė T.Fergusonas.

Šiuo metu „UFC 249“ turnyro ateitis nėra aiški, nors manoma, kad UFC pasiūlė T.Fergusonui kovoti prieš Justiną Gaethje. T.Fergusonas eilinį kartą atsidūrė padėtyje, kai vietoje titulinės kovos jam gali tekti kovoti prieš žemesnį reitingą turintį varžovą.

„Aš visada kovoju su bet kuo, bet kada ir bet kurioje vietoje“, – sakė T.Fergusonas. „Nebent aplinkybės būtų visiškai kitokios. Kova su Chabibu.. Šios kovos norėjo visi. Jis padarė tą patį dalyką, kaip per „UFC 209“ turnyrą. Jis žinojo, kad svorio metimas jam nesiklosto gerai. Jis jau yra sakęs, kad turėjo sunkų laiką metant svorį ir iš mano perspektyvos atrodo, kad jis bėga. Jis tikrai žinojo, ką reikia daryti, kad išgelbėti šį turnyrą. Jis nenorėjo pasinaudoti nei vienu šansu. Visi rizikuoja bandydami tai suorganizuoti, bet jis pabėgo“.

Tai yra jau penktas kartas, kai neįvyks suplanuota C.Nurmagomedovo ir T.Fergusono dvikova. Pirmą kartą jie turėjo susikauti dar 2015 metais, tačiau tada Chabibas patyrė traumą. Antrą kartą jų dvikova buvo organizuota 2016 m., tačiau tada traumą patyrė T.Fergusonas. 2017 m. UFC trečią kartą suorganizavo šią kovą, tačiau C.Nurmagomedovas turėjo problemų su svoriu ir paskutinę akimirką buvo išgabentas į ligoninę, o kova vėl atšaukta. 2018 m. C.Nurmagomedovas ir T.Fergusonas turėjo kovoti dėl laisvojo UFC čempiono titulo, tačiau T.Fergusonas patyrė kryžminių kelio raiščių traumą, o jį pakeitė Maxas Holloway. Visgi M.Holloway taip pat patyrė traumą, o tada Chabibas dėl titulo kovėsi su Al Iaquinta bei iškovojo UFC lengvo svorio kategorijos čempiono diržą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Baltas Dana
2020-04-02 14:58:29
Oi kokie, jus visi zinovai :) :) :) Ta ka perskaitot ta tik ir matot. Situacija tikrai nepavydetina. Nukencia tiek Khabibas,kuris gautu nemazai pinigu, tiek Fergusonas,tiek visa organizacija UFC. Aisku ir fanai tik fanai emociskai, bet ne finansiskai.
Atsakyti
lvl
2020-04-02 14:46:28
Kai isskrido sita dagestanietiska kaliause i rusija, jau zinojo, kad taip bus su virusu ir sienu kontrole. Kaip ir mineta, jis dar galejo parskrist, bet tycia delse. Beja, putka pas ji buvo namuose anksciau, graziai paprasytu tai su privaciu lektuvu ji nuskraidintu bet kur. Bet jis nenori. Turi bedu su svorio metimu, garantuotai jau ir bijo kovot ir prarast savo aureole. Dangstosi pasauline krize, uzdarytom sienom, kaip barbe. Kovotojas butu, tai jo atsakas butu paprastas: Man nerupi jokios uzdrytos sienos, as rasiu buda tau atlepausi sunie, fergusionai isspardyt dantis. Bet primyzo sitas dagestanietis ir tiek.
Atsakyti
Vytautas
2020-04-02 21:21:17
Tikrai taip
..
2020-04-02 11:55:17
Protingai Chabibas padare, Tonis vistiek kovos ir o gal netycia
pralos... O susigadinti recorda gali visada speti...
Atsakyti
camp303
2020-04-02 12:34:16
Chabibas pasielgė, kaip profesionalus sportininkas, bet ne kaip kovotojas.
Campui
2020-04-03 01:42:27
Manau kad jis senai suprates , kad garbes siam sporte nelabai yra ir viska valdo pingai tai ta kovotoja irodynet nera jam prasmes daug svarbiau karjera ir recorda islaikyti 0
Tony
2020-04-02 10:15:14
Eilini karta apsitriochino teroristas, kuo jis isvis skrido i ta rusija likus kelioms savaitems iki kovos, arba galiejo parskristi atgal i jav iki kol uzdare sienas, turbut vel butu svorio nenumetes, tai nusprende pasinauduoti atmaske
Atsakyti
.
2020-04-02 12:10:12
Debiliuk tu mažas, tu nors kažką žinai apie šitą sporta? Dana pasak chabibui kad kova viks abudabije, jis išviko is JAV, pas savo šeima, išpradžiu treniravosi abudabi, tada abudabi irgi uždarė savo šalį, dėl to jis vėl pas savo šeimą išvažiavo, nes Dana vėl pasakė kad JAV negalės surengti kovos, tada Rusija užsidarė.
ChabibasZiurke
2020-04-02 18:02:33
. tu esi daunas.
...
2020-04-02 00:59:54
Ka cia ir pasakysi myznius ir tiek tas khaba...
Atsakyti