Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 Trečiadienį paskelbta, kad Chabibas Nurmagomedovas turi galimybę privačiu lėktuvu skristi į JAV ir „UFC 249“ turnyre susikauti su Tony Fergusonu. Nepaisant to, UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas šia galimybe nepasinaudos. Jis „instagram“ tinkle pareiškė, kad kova yra atšaukta, nors jo tėvas Abdulmanapas neseniai užsiminė apie tai, kad kovą būtų galima rengti Baltarusijoje.

„Sėdžiu namie, laikausi karantino sąlygų ir skaitau žmonių komentarus dėl mano kovos situacijos. Dabar padėtis tokia, kad visas pasaulis turėtų sėdėti karantine. Įžymus žmonės visame pasaulyje ragina likti namuose ir laikytis reikalavimų, kad būtų sustabdytas ligos plitimas ir apsaugoti žmonės, o vienam Chabibui kažkodėl turi negalioti visos sąlygos, jis turi demonstruoti laisvą valią, treniruotis ir skraidyti po visą pasaulį vien tam, kad kova įvyktų? Aš viską suprantu ir esu dar labiau nusivylęs nei jūs, kad kovą tenka atšaukti. Turėjau daug planų po kovos, bet negaliu visko kontroliuoti. Galingiausios valstybės ir didžiausios kompanijos yra sukrėstos dėl visko, kas dedasi. Kiekvieną dieną situaciją keičiasi neprognozuojamai, bet Chabibas vis tiek turi kovoti, ar ne tai jūs sakote? Pasirūpinkite savimi ir įsivaizduokite save mano vietoje“, - rašė C.Nurmagomedovas.

View this post on Instagram

Staying home in quarantine and reading the reaction of people to the situation around my fight, it turns out that the whole world should be in quarantine, governments of all countries, famous people around the world urge people to follow all safety requirements in order to limit the spread of the disease, to save people, and Khabib is the only one relieved of all obligations and must demonstrate free will and train flying around the world, for the sake of fight? - I understand everything and I’m definitely upset more than you to cancel the fight, probably like all others, I had many plans after the fight, but I can’t control it all. The greatest countries and the largest companies of our time are shocked by what is happening, every day the situation changes unpredictably. But Khabib still has to fight, is that what you saying? - Take care of yourself and put yourself in my shoes. - 📍 Сижу дома на карантине и читаю реакцию людей на ситуацию вокруг моего боя, получается весь мир должен сидеть на карантине, правительства всех стран и известные люди всего мира призывают людей соблюдать требования безопасности, чтоб ограничить распространение болезни ради спасения людей, а Хабиб, освобождён от всех обязательств и должен демонстрировать свободу воли и тренироваться летая по всему миру рискуя своей жизнью ради боя ? - Я все понимаю и точно не меньше вас расстроен отменой боя, наверно у меня , как и у всех других, было много планов после боя, но я не в силах контролировать все это. Сверх державы и крупнейшие компании нашего времени в шоке от того, что происходит, каждый день ситуация меняется непредсказуемо. Но Хабиб все равно должен драться, так получается? - Берегите себя и поставьте себя на мое место.

A post shared by Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov) on

Lieka neaišku, ar po ruso pasitraukimo „UFC 249“ turnyro programoje liks T.Fergusonas. Jam pasiūlyta kovoti su Justinu Gaethje. Iš sportinės pusės T.Fergusonui būtų protingiau palaukti nukeltos kovos su C.Nurmagomedovu. Kita vertus, jei jis turi finansinių problemų, tuomet kovoti balandį veikiausiai neatsisakys.

Balandžio pabaigoje C.Nurmagomedovas pradės Ramadano laikotarpį, kuris tęsis mėnesį. Vėliau, norint susigrąžinti optimalią formą, jam reikės bent 3 mėnesių treniruočių, tad jo sugrįžimo galima laukti ne anksčiau nei rugpjūčio pabaigoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2020-04-03 01:08:34
Ozkapisys bega kaip ir sakiau galejo privaciu lektuvu nuskraidint ji i jav klaunas
Atsakyti
As
2020-04-02 11:39:46
Ble jus daunai konkretes
Atsakyti
Neck
2020-04-02 10:04:42
atmazus dbr sako khabibai kaip ir sakiau esi myznius ir tiek. pabegai kaip paskutine sukaaa!!!! 100proc esu isitikynes kad bijo jisai tony.
Atsakyti
Jerry
2020-04-02 13:48:29
Nemanau kad jis ko bijo, tiesiog aplinkybes tokio susiklostė visas pasaulis karantina paskelbes ko cia nesuprasti
camp303
2020-04-02 09:39:00
Po tokio pranešimo, Chabibas nereikalingas ufc. Jeigu dabar nekovoja prieš Tony, kitos jo kovos neturi prasmės. Gali dabar įgyvendinti savo svajonę ir pasitraukti iš mma nenugalėtas. Bet visi jį prisimins, kaip imtyninką du kartus pabėgusį nuo Fergusono. Tiramisu atveju irgi panašius pasiteisinimus bandė prastumti, kaip už tiesą. Su musulmonai turint reikalus 90 proc tikimybė, kad būsi apgautas ar bandys tave apgauti. Belieka tik užjausti kovotoją Dana White ir jo ufc.
Atsakyti
Issigando
2020-04-02 08:48:54
Kebabas pabego 5 karta :DD
Atsakyti
m
2020-04-01 23:24:28
OFFICIAL: Conor McGregor Will Fight Tony Ferguson at UFC 249
Atsakyti
Kindziulis
2020-04-02 12:53:09
Spejai dar balandzio 1 diena parasyt :DD
Jop
2020-04-01 23:11:59
Apsisiko xuibibas..ilindo Tonis jam i makaule..ir xabybis tiesiog dejo fuga...
Atsakyti
Ha ha
2020-04-01 22:47:31
Apsimyžo vėl padugn3s jei nevienas tai kitas.valkatos ir tiek
Atsakyti
Ggg
2020-04-02 12:04:29
Ciurbanas bijo skristi per ringa, jai vyriska kova butu..