Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 Jau keletą savaičių netyla kalbos apie „UFC 249“ turnyras, kurį žadama surengti balandžio 18 d. Tai neabejotinai būtų svarbiausias viso mėnesio sporto įvykis, bet UFC prezidentas Dana White‘as turi daug problemų, bandydamas surinkti visus kovotojus vienoje vietoje.

Pirmadienį pasirodė informacija, kad Chabibas Nurmagomedovas įstrigo Rusijoje, todėl jo kova su Tony Fergusonu veikiausiai bus atšaukta. Pats čempionas pareiškė, kad nebegali palikti šalies, o UFC ėmė siūlyti T.Fergusonui kovą prieš Justiną Gaethje. C.Nurmagomedovas aiškino, kad visų pirma nuskrido į Jungtinius Arabų Emyratus, o vėliau – į Rusiją. Čempionas tikino, kad UFC jam buvo garantavusi, kad turnyras tikrai nevyks JAV. Įdomu tai, kad ESPN šaltinių teigimu, UFC niekada nedavė C.Nurmagomedovui leidimo išvykti namo, todėl ši situacija kelia vis daugiau klausimų.

Nepaisant visų problemų, trečiadienį atgimė viltis, kad pagrindinė „UFC 249“ kova gali įvykti. Rusijos federalinė oro transporto agentūra pranešė, jog gali nuskraidinti C.Nurmagomedovą į JAV privačiu lėktuvu.

„Chabibui būtų leista nuskristi privačiu lėktuvu į JAV. Ta skrydžių kompanija, kurios paslaugomis norėtų naudotis Chabibas, turėtų gauti specialų leidimą skrydžiui iš Rusijos į JAV. Kompanijos, kurios vykdo privačius skrydžius, dažniausiai žino, kokių dokumentų reikia keleiviui ir viską sutvarko, kad lėktuvas būtų įleistas į kitos šalies teritoriją. Šiuo metu Rusijoje nėra jokių apribojimų verslo skrydžiams. Gavus specialų leidimą, privatus lėktuvas gali kilti iš Rusijos oro uostų. Problemų yra ne išskrendant, o bandant parskristi atgal. Rusijos valdžia nori pažaboti koronaviruso plitimą, todėl Chabibui galėtų kilti problemų, jei jis iš JAV norėtų grįžti atgal“, - Rusijos žiniasklaidai sakė federalinės oro transporto agentūros atstovai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Gt
2020-04-07 16:40:53
Ant meškos gali nujot
Atsakyti
Asd
2020-04-01 22:30:31
Ziuresim koki atmaza ozkapisys sugalvos dabar kad nuo kovos issisukt:))
Atsakyti
white mamba
2020-04-06 12:33:58
atsimazins sakys ,kad bus problemu gryzt atgal pas sandnigerius ir svest ramadana :D