Danielio Cormier siūlomos kovos | „Twitter“ nuotr.

Danielio Cormier siūlomos kovos | „Twitter“ nuotr.

 Jau keletą savaičių netyla kalbos apie „UFC 249“ turnyras, kurį žadama surengti balandžio 18 d. Tai neabejotinai būtų svarbiausias viso mėnesio sporto įvykis, bet UFC prezidentas Dana White‘as turi daug problemų, bandydamas surinkti visus kovotojus vienoje vietoje.

Pirmadienį pasirodė informacija, kad Chabibas Nurmagomedovas įstrigo Rusijoje, todėl jo kova su Tony Fergusonu veikiausiai bus atšaukta. UFC ėmė ieškoti JAV teritorijoje esančių kovotojų ir ruošiasi kardinaliai pakeisti „UFC 249“ programą. Buvęs dvigubas UFC čempionas Danielis Cormier pateikė savo spėjimą, kaip galėtų atrodyti ideali „UFC 249“ programa.

D.Cormier teigimu, C.Nurmagomedovą galėtų pakeisti Justinas Gaethje ir kautis su T.Fergusonu. Francis Ngannou galėtų kovoti su Jairzinho Rozenstruiku, mat jų kova buvo atšaukta visai neseniai. Tuo tarpu Kamaru Usmanas galėtų ginti pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš Jorge Masvidalį.

Varžovę veikiausiai teks keisti ir Rose Namajunas. Ji toliau bando treniruotis JAV, bet Jessica Andrade yra Brazilijoje ir neaišku, kaip ji galėtų atskristi į JAV. Jei J.Andrade negalės kovoti, siūloma ją pakeisti Michelle Waterson, kurios kova balandžio 11 d. buvo atšaukta.

Kitos dvi D.Cormier pasiūlytos pagrindinės programos kovos – kiek utopinės. Tyronui Woodley po atšauktos kovos siūloma susitikti su visai neseniai Brazilijoje kovojusiu Gilbertu Burnsu, o Maxui Holloway siūloma kova...su Colby Covingtonu. M.Holloway tektų „šokti“ per dvi svorio kategorijas į viršų. Tiesa, tai jam leistų nealinti organizmo metant svorį, likus vos 17 dienų iki turnyro.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.