Novakas Djokovičius ir Rogeris Federeris | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius ir Rogeris Federeris | Scanpix nuotr.

 Seniausias pasaulyje teniso turnyras – Vimbldonas – trečiadienį oficialiai buvo atšauktas. Toks sprendimas priimtas dėl siaučiančios koronaviruso pandemijos.

Vimbldono turnyras turėjo vykti birželio 29 – liepos 12 dienomis. Nors iki planuoto laiko dar liko 3 mėnesiai, tačiau organizatoriai jau dabar suprato, kad turnyro surengti nepavyks. Didžioji Britanija toliau gyvena karantino sąlygomis ir neaišku, kada sporto renginiai bus atnaujinti. Vimbldonas anksčiau buvo atšauktas tik per pirmąjį ir antrąjį pasaulinius karus.

Nerimaujama, kad tiek daug atšauktų turnyrų gali priversti teniso legendą Rogerį Federerį baigti karjerą. Jam neseniai buvo atlikta artroskopinė kelio operacija. Jis tikėjosi Vimbldone pamėginti pakovoti dėl čempiono titulo, bet dabar tuos planus turės atidėti mažiausiai iki 2021 m., jei tuomet pavyks surengti turnyrą.

Kylanti Italijos teniso žvaigždė Jannikas Sinneris paprašė R.Federerio dar bent metams pratęsti karjerą: „Siunčiu žinutę Rogeriui: pažaisk dar bent metus, maždaug tiek, kiek mūsų mačas bus nukeltas. Visada svajojau susitikti su R.Federeriu Vimbldone ir jį nugalėti. Tikiuosi, kad kada nors galėsiu pažaisti pagrindiniame Vimbldono korte, nes vis dar nežinau, ko esu vertas ant žolės.“

Vos 18-os metų J.Sinneris ATP vienetų reitinge jau yra pakilęs iki 73-ios vietos. Italas pernai laimėjo kylančių teniso žvaigždžių turnyrą – „NextGen ATP Finals“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.