Cristiano Ronaldo su šeima | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo su šeima | Scanpix nuotr.

Portugalijos politikas Rafaelis Macedo sukritikavo Turino „Juventus“ žvaigždę Cristiano Ronaldo, kuris koronaviruso pandemijos metu grįžo į gimtąją Madeirą.

Paparacai visiškai neseniai publikavo C.Ronaldo nuotraukas, kuriose jis įamžintas vaikštinėjantis su žmona ir vaikais Madeiros gatvėmis.

„Noriu, kad šis iš Italijos atskridęs gyvulys liktų namuose, – savo „Facebook“ paskyroje rašė politikas. – Išvežkite šį valkatą iš Madeiros“.

Rafaelio Macedo žinutės Facebook nuotr.

Rafaelio Macedo žinutės Facebook nuotr.

Kiek vėliau politikas susivokė ir šį įrašą panaikino. Vietoj jo paskelbė kitą: „Tai nutinka jau ne pirmą kartą. Jau ne vieną kartą pakeičiau visus slaptažodžius. Atsiprašau C.Ronaldo. Dabar savo slaptažodžius keisiu kiekvieną savaitę. Visur hakeriai. Būsiu atidus. Niekada nebūčiau parašęs tokių dalykų. Atsiprašau visų. Ypač CR7 ir jo šeimos. Jie mane įkvepia“.

Priminsime, kad C.Ronaldo į Portugaliją grįžo vos po kelių dienų, kuomet „Juventus“ komandoje buvo diagnozuotas pirmasis koronaviruso atvejis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kristupas
2020-04-03 15:10:06
Ronaldo Profas, o politikas pats gyvulys
Atsakyti
Byron
2020-04-01 13:04:09
Jus visus su balandžio 1-ąją. Neišėjo apipisti ;DDD
Atsakyti
Mokintas ožys
2020-04-01 13:04:01
O video su durnomis socialdemokratų mordomis.
Atsakyti
Gvydas
2020-04-01 10:34:30
Bet video ikeltas visai ne su tuo ronaldo
Atsakyti