Jonas Jonesas | „Twitter“ nuotr.

Jonas Jonesas | „Twitter“ nuotr.

 „TMZ Sports“ paskelbė, jog UFC žvaigždė Jonas Jonesas prisipažino kaltu dėl vairavimo kovo 26-ą dieną Naujojoje Meksikoje būnant apsvaigus. Tokią informaciją portalui patvirtino pareigūnai.

Skelbiama, kad J.Jonesas pasiekė susitarimą su prokurorais bei sutiko su vienerių metų probacija. Nors teisėjas dar nepatvirtino bausmės, tačiau tai tik laiko klausimas.

J.Jonesas 96 val. dirbs bendruomenės globos programoje, taip pat ant kulkšnies turs nešioti specialų įtaisą – apykoję – kad be leidimo negalėtų palikti savo gyvenamosios vietos.

Pareigūnai taip pat atskleidė, kad J.Jonesas bus įpareigotas baigti ne mažiau kaip 90 dienų ambulatorinį gydymą. Dėl koronaviruso pandemijos jam bus leista  dalyvauti ambulatorinėje programoje per vaizdo konferenciją.

J.Jonesas taip pat 48 valandas turės išdirbti viešųjų darbų bei į kiekvieną savo vairuojamą transporto priemonę įdiegti prietaisą, kuris leistų užkurti automobilį tik papūtus į alkoholio matuoklį ir jam parodžius nulį promilių.

J.Jonesui taip pat buvo pranešta, kad jeigu jis nepadarys bent vieno iš anksčiau išvardintų dalykų, valstybė sieks jį patupdyti į kalėjimą.

„TMZ Sports“ taip pat skelbia, kadJ.Jonesui bus leidžiama vartoti marihuaną, jeigu jis turės galiojančią medicininę kortelę.

Kiti kaltimai – aplaidus ginklo naudojimas, atviras ginklo dėžės laikymas – bus panaikinti už J.Joneso prisipažinimą vairavus išgėrus.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.