Scottas Fitzgeraldas | Instagram.com nuotr

Scottas Fitzgeraldas | Instagram.com nuotr

 Kylanti Didžiosios Britanijos bokso žvaigždė 28-erių metų Scottas Fitzgeraldas sulaukė policijos dėmesio. Dėl įtarimų smurtu S.Fitzgeraldas buvo sulaikytas ir apklaustas nuovadoje. Boksininkas parai buvo uždarytas į vienutę.

Vietinės žiniasklaidos teigimu, britas kaltinamas smurtu artimoje aplinkoje. Pats boksininkas aiškino, kad įsivėlė į konfliktą su buvusia mergina ir jos šeima. Jis kol kas buvo paleistas į laisvę, bet gegužę turėtų būti teisiamas.

„24 valandos vienutėje. Čia jau rimtas mėšlas. Dabar aš jau laisvas. Norėčiau kreiptis į Darreną Tillą ir jo brolį, į tuos du sumautus kaimiečius. Bet kuris iš jūsų galite ateiti ir pamatyti mate, kai tik norite. Parašykite man!“, - sakė S.Fitzgeraldas, kuris vėliau aiškino, kad padarė klaidą ir norėjo kreiptis į kitą vyrą, vardu Darrenas.

Profesionalų bokso ringe britas laimėjo visas 14 kovų ir nokautavo 9 varžovus. 2019 m. jis laimėjo WBA tarptautinį ir Didžiosios Britanijos federacijos antrojo pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržus. „Boxrec“ pasaulio reitinge S.Fitzgeraldas jau pakilo į 36-ą vietą tarp beveik 2000 klasifikuotų šios svorio kategorijos boksininkų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.