Jackas Grealishas | Scanpix nuotr.

Jackas Grealishas | Scanpix nuotr.

 „Aston Villa“ žaidėjas Jackas Grealishas, kurį svajoja įsigyti „Manchester United“, pasielgė labai neatsakingai. Kovo 28-osios vakarą jis paskelbė vaizdo įrašą, kuriame kviečia visus likti namuose dėl koronaviruso, tačiau pats po kelių valandų išvyko į vakarėlį pas buvusį komandos draugą Rossą McCormacką.

Aštuntą valandą ryto futbolininkas sėdo į 90 tūkst. kainuojantį savo automobilį ir jo nesuvaldė – apgadino kelis kaimynų automobilius. Pasak „The Sun“, J.Grealishas atrodė nekaip – greičiausiai, buvo girtas. Žaidėjas pažadėjo padengti visus nuostolius.

„Norėjau įkelti trumpą įrašą ir pasakyti, kad jaučiu didžiulę gėdą dėl to, kas nutiko savaitgalį. Žinau, kad daug kam dabar sunkus momentas, nes jie turi sėdėti uždaryti namuose. Gavau draugo skambutį, jis pasiūlė susitikti ir aš kvailai priėmiau tą kvietimą. Nenoriu, kad kas nors kartotų mano klaidą. Raginu visus likti namuose ir laikytis nurodymų. Žinau, kad aš dabar jų tikrai laikysiuosi. Tikiuosi, kad visi priims mano atsiprašymą ir mes galėsime judėti į priekį. Tikėkimės, kad artimiausioje ateityje viskas grįš į savo vėžes ir mes vėl galėsime mėgautis gyvenimu“, - sakė J.Grealishas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jksjs
2020-03-31 23:14:19
Tie žvaigždžių atsiprasinejimai už visas nesąmones erzina.Labai lengva atsiprašyti,tiesiog pajemi ir atsiprasai.Man čia primena viduramžių laikus kai už tam tikrą pinigų sumą bažnyčia atleidzia nuodėmės.Susiktai apgailėtiną...
Atsakyti