Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Balandžio 18 d. suplanuotas „UFC 249“ turnyras toliau skendi nežinioje. Chabibas Nurmagomedovas lieka įstrigęs Rusijoje, o UFC prezidentas Dana White‘as desperatiškai ieško išeities iš šios padėties.

Tikėtina, kad pagrindinės vakaro kovos dalyvis Tony Fergusonas liks be varžovo. Pirmadienį jau užsiminta, kad C.Nurmagomedovą galėtų pakeisti Justinas Gaethje. Savo paslaugas UFC pasiūlė ir Dustinas Poirier. Netgi pasigirdo kalbos, kad UFC gali bandyti per 3 savaites suorganizuoti kovą dėl pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo tarp Kamaru Usmano ir Jorge Masvidalio.

Antradienį dar daugiau peno spekuliacijoms suteikė Conoro McGregoro treneris Johnas Kavanagh. Žymus MMA žurnalistas Arielis Helwani paklausė savo sekėjų, ar T.Fergusonui reikėtų priimti pasiūlymą kovoti su J.Gaethje, ar atsisakyti dalyvauti „UFC 249“ turnyre ir laukti C.Nurmagomedovo.

Tuomet šį balsavimą pakomentavo J.Kavanagh, mįslingai užsiminęs, kad apklausoje gali būti ir trečiasis variantas. Fanai ėmė spėlioti, ar treneris turėjo omenyje garsiausią savo auklėtinį C.McGregorą. Airis anksčiau minėjo, kad ruošis „UFC 249“ turnyrui ir bus pasiruošęs dalyvauti pagrindinėje kovoje, jei kas nors nutiks C.Nurmagomedovui arba T.Fergusonui. Toks scenarijus po truputį tampa realybe.

 

Airijos sienos vis dar neuždarytos, C.McGregoras kone kasdien dalinasi treniruočių vaizdais, todėl jo kova su T.Fergusonu kai kam atrodo kaip visai realus variantas. Kita vertus, C.McGregoras pastarosiomis dienomis Airijoje pasisako už ypač griežtą karantiną ir pats nuolat ragina valdžią uždaryti šalies sienas, todėl kyla abejonių, ar jis išsižadėtų savo žodžių dėl didelių pinigų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.