Flavio Briatore ir Michaelis Schumacheris | Scanpix nuotr.

Flavio Briatore ir Michaelis Schumacheris | Scanpix nuotr.

 Britas Lewisas Hamiltonas šiemet turi galimybę pakartoti legendinį „Formulės 1“ rekordą. Jei 2020 m. sezonas įvyks, britas turės progą 7-ą kartą tapti pasaulio čempionu. Taip jis pakartotų Michaelio Schumacherio rekordą.

Nors statistiškai L.Hamiltonas baigia aplenkti M.Schumacherį, tačiau kontroversiškasis Flavio Briatore mano, kad vokiečio iškovoti titulai yra vertingesni. Buvusio „Benetton“ ir „Renault“ komandų vadovo teigimu, M.Schumacheris per savo karjerą sulaukė kur kas rimtesnės konkurencijos.

„Michaelis kovėsi su rimtesniais varžovais. Kai Michaelis atėjo į „Formulę 1“, konkurencija ten buvo didžiulė. Tada jam reikėjo kovoti su Nigelu Mansellu, Ayrtonu Senna ir t.t. Šiais laikais konkurencija gerokai mažesnė. Yra gal 2-3 rimtesni lenktynininkai. Hamiltonui šiais laikais niekas nesukelia spaudimo. Jei jis važinėtų kaip taksi vairuotojas, nuolat iškišęs ranką pro langą, jis vis tiek laimėtų, nes yra fenomenalus lenktynininkas“, - sakė F.Briatore.

Italas pareiškė, kad šių laikų „Formulėje 1“ mato tik žvaigždes: „Hamiltonas ir Verstappenas. Viskas. Daugiau žvaigždžių ten nėra. Leclercas jaunas, turi didelius „kiaušus“. Jei būčiau „Ferrari“ vietoje, būčiau Raikkoneną pakeitęs Leclercu prieš 2 metus, nes su Raikkonenu tu niekur nenueisi. Leclercas stiprus lenktynininkas, bet daugeliui dar beveik nežinomas. Verstappenas tikrai geresnis lenktynininkas. Jis nepalyginamai geresnis nei buvo jo tėvas Josas. Aš jo tėvui sakiau, kad 1994 m. savo komandoje mieliau būčiau turėjęs Maxą, o ne jį.“

L.Hamiltonas šiemet gali pagerinti ir M.Schumacheriui priklausantį laimėtų etapų rekordą. Vokietis turi 91 pergalę, o britas – 84. Pagal „pole“ pozicijas britas jau seniai aplenkė M.Schumacherį (88 prieš 68) ir yra visų laikų lyderis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Mankind
2020-03-31 18:20:31
Senesniais laikais dar mažiau etapų buvo, tai irgi didina konkurenciją
Atsakyti