Jensonas Buttonas | Scanpix nuotr.

Jensonas Buttonas | Scanpix nuotr.

 Pirmadienį „Team Redline“ surengė jau ketvirtąjį „Real Racers Never Quit“ virtualių lenktynių etapai. Sportininkai jose lenktyniauja sėdėdami savo namuose ir naudodami lenktynių simuliatorių. Šį sykį buvo lenktyniaujama „Formulės 3“ bolidais.

Dar dvi pergales į savo sąskaitą įsirašė „Formulės 1“ žvaigždė olandas Maxas Verstappenas. Sezono lyderis pirmose lenktynėse išvengė didesnių problemų ir daugiau nei 2 sek. aplenkė Sheldoną van der Lindę. Trečias buvo pusketvirtos sekundės atsilikęs „McLaren“ pilotas Lando Norrisas.

Lyderių dešimtukas:

Lyderių dešimtukas | Youtube.com nuotr.

Lyderių dešimtukas | Youtube.com nuotr.

Antrosios lenktynės buvo kur kas dramatiškesnės. Danielis Juncadella iki paskutinio rato spaudo M.Verstappeną ir bandė jį lenkti, tačiau po kontakto atsidūrė už trasos ribų. Vėliau abu sportininkai sutiko, kad tai buvo lenktyninis incidentas, todėl M.Verstappenas išvengė diskvalifikacijos. Trečias finišavo Kelvinas van der Linde.

Incidentas:

Lyderių dešimtukas:

Lyderių dešimtukas | Youtube.com nuotr.

Lyderių dešimtukas | Youtube.com nuotr.

Įdomu tai, kad pirmą kartą virtualiose lenktynėse pasirodė „Formulės 1“ pasaulio čempionas Jensonas Buttonas. Britais beveik be praktikos dalyvavo kvalifikacijoje, kur liko rikiuotės uodegoje. Po kelių nuvažiuotų ratų J.Buttonas į lenktynes nebegrįžo, bet tikimasi, kad po papildomų treniruočių jį dar išvysime esporte.

M.Verstappenas su 680 tšk. įtikinamai pirmauja bendroje įskaitoje. Už jo rikiuojasi K.van der Linde (542) ir D.Juncadella (471).

Lenktynių įrašas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.