Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

Tysonas Fury | Instagram.com nuotr

 Koronavirusas į sunkiasvorių boksą įnešė daug sumaišties. Anthony Joshua kovą su Kubratu Pulevu veikiausiai bus bandoma perkelti į liepą, o Deontay Wilderis su Tysonu Fury savo trilogiją turėtų užbaigti tik rudenį.

Anksčiau manyta, kad A.Joshua ir T.Fury pergalių atveju jie susikautų tarpusavyje dėl visų pagrindinių čempiono diržų. Planuota, jog ši kova įvyks 2020 m. gruodį, tačiau dabar aišku, kad teks ją nukelti bent į 2021 m. Garsus britų boksininkas Amiras Khanas mano, kad tokioje kovoje didesnės intrigos nebūtų. Jo teigimu, T.Fury lengvai pasiektų pergalę.

„Visada sakiau, kad Tysonas Fury yra geriausias sunkiasvoris boksininkas pasaulyje. Jo technikos ir jėgos kombinacija – neprilygstama. Tai, ką jis padarė Wilderiui, visiems buvo netikėta. Jei toks pat Fury pasirodytų kovoje su Joshua, tuomet tikrai laimėtų. Aš jį vis dar laikyčiau tokios kovos favoritu ir manau, kad jis lengvai pasiektų pergalę. AJ bokso ringe juda kaip robotas ir kiek primena Franką Bruno. Taip, AJ yra labai stiprus, jei jis tave pagaus, tada būsi sužeistas, bet mes jau matėme, kaip Fury kyla nuo galingiausio smūgiuotojo Wilderio atakų, todėl manau, kad visi privalumai yra Fury pusėje“, - pasakojo A.Khanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.