Dana White'as | Youtube.com nuotr.

Dana White'as | Youtube.com nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas įstrigo gimtinėje ir nebegali grįžti į JAV, kur dabar žadama surengti „UFC 249“ turnyrą.

UFC vadovų planai dėl balandžio 18 d. turnyro vietos keičiasi kas keletą dienų. Anksčiau kalbėta apie kovos rengimą Jungtiniuose Arabų Emyratuose, bet ir ten uždrausti skrydžiai. C.Nurmagomedovas JAV paliko tada, kai buvo patikintas, kad ten turnyras tikrai neįvyks, tačiau per keletą dienų situacija kardinaliai pasikeitė ir dabar turnyrą ruošiamasi rengti JAV. Lieka neaišku, kaip į šią šalį būtų galima nugabenti C.Nurmagomedovą, tačiau UFC prezidentas Dana White‘as nepasiduoda. Pirmadienį Franko Warreno „podcaste“ jis pasakė, kad toliau sunkiai dirbs ir kova tikrai įvyks.

„Didžiausias iššūkis šiuo metu yra tas, kad kiekvieną rytą pasaulis pasikeičia kardinaliai. Atrodo, kad jau esi viską suplanavęs, o kitą rytą atsikėlęs supranti, kad visi tavo planai žlugo. Šiandien mums tai ir nutiko. Atsikėliau pirmadienį ir sužinojau, kad Chabibas Nurmagomedovas įstrigo Rusijoje, nes ten buvo uždrausti visi skrydžiai į bet kurią pusę. Turime vėl grįžti prie braižymo lentos ir ieškoti išeičių. Galiu patikinti, kad šiuo metu mano komanda tai ir daro. Aš esu nepalaužiamas. Jei pasakiau, kad kova įvyks, tai ji įvyks“, - sakė D.White‘as.

UFC prezidentas pridėjo, kad tiek jis pats, tiek visi kiti organizacijos darbuotojai toliau yra visiškai atsidavę organizacijai ir dirba pilnu pajėgumu net ir šiuo sunkiu laikotarpiu. Anot D.White‘o, visi kovotojai nori dalyvauti turnyre, o sunkiausia užduotis yra visų jų surinkimas į vieną vietą.

D.White‘as šiame „podcaste“ pateikė savo požiūrį ir į profesionalų boksą.

„Wilderio ir Fury kovą reikėjo rengti Didžiojoje Britanijoje. Galėjote surinkti 100 tūkst. žiūrovų „Wembley“ stadione ar kuriame nors kitame dideliame stadione. Pats galvojau išbandyti bokso kovų organizavimą, bet kuo ilgiau analizuoju situaciją, tuo labiau suprantu, koks sumautas yra šis sportas. Maniau, kad žinau visus blogus dalykus apie boksą, bet kol nepradėjau tuo labiau domėtis, tol nežinojau, koks tai mėšlas“, - rėžė D.White‘as.

„Podcastas“ su D.White'u:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

camp303
2020-03-31 15:35:50
Geras pastebėjimas apie boksą. Priedo visiškai nesąmoningos organizacijų sistemos, o pačias kovas stebėti dažniausiai reikia daug kantrybės.
Atsakyti