Helmutas Marko ir Maxas Verstappenas | Scanpix nuotr.

Helmutas Marko ir Maxas Verstappenas | Scanpix nuotr.

 „Red Bull“ komandos vadovas Helmutas Marko pasidalino keista savo idėja apie tai, kad ekipos lenktynininkams derėtų tyčia užsikrėsti koronavirusu, persirgti ir tuomet ramiai ruoštis sezono startui.

H.Marko koronaviruso pandemijos įkarštyje norėjo suorganizuoti specialią stovyklą. Į ją planuota pakviesti apie 15 lenktynininkų, kurie tyčia užsikrėstų koronavirusu, tačiau jo idėja nesulaukė palaikymo.

„Tai būtų idealus laikas užsikrėsti koronavirusu. Visi mūsų lenktynininkai yra jauni, fiziškai stiprūs ir sveiki. Persirgę koronavirusu jie galėtų tinkamai ruoštis sezono startui. Mes komandoje turime 4 „Formulės 1“ lenktynininkus ir 10 pilotų iš jaunimo akademijos. Planavome visus juos surinkti vienoje vietoje, tačiau, kai pristačiau šią idėją kitiems, nesulaukiau pritarimo. Jei sezonas galiausiai startuos ir jame liks 15-18 lenktynių, tai tvarkaraštis bus itin intensyvus. Jei dabar nieko nedarysime, atlaikyti tokį krūvį bus labai sudėtinga. Sezono metu niekas neturi laiko gerinti fizinę formą. Dabar yra idealus laikas tai daryti“, - sakė H.Marko.

„Red Bull“ vadovas pridėjo manantis, kad pats jau persirgo koronavirusu: „Buvau stipriai persišaldęs ir jaučiau tokius simptomus, kurie būdingi koronavirusui. Turiu pasakyti, kad anksčiau tokių stiprių simptomų nebuvau jautęs. Nežinau, ar tai koronavirusas, nes testavimo galimybės yra ribotos, tačiau ateityje, esant galimybei, norėčiau išsitirti ir sužinoti, ar jau įgijau imunitetą koronavirusui.“

H.Marko taip pat patvirtino, kad „Red Bull“ jau pradėjo plaučių ventiliacijos aparatų gamybą. Tą patį žada daryti ir dar šešios „Formulės 1“ komandos. Jos kartu per dieną turėtų pagaminti 1000 tokių aparatų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.