Didier Drogba | Scanpix nuotr.

Didier Drogba | Scanpix nuotr.

Legendinis „Manchester United“ gynėjas Nemanja Vidičius atskleidė, jog karjeros metu buvo sudėtingiausia gintis prieš keturis puolėjus: Peterį Crouchą, Sergio Aguero, Luisą Suarezą ir Didier Drogbą.

„Prisimenu savo pirmą patirtį, kai aikštėje susidūriau su Peteriu Crouchu. Niekada iki tol nebuvau matęs žaidėjo, kurio ūgis būtų 2 metrai. Jis rungtyniavo „Liverpool“ gretose ir mes žaidėme „Anfield“ stadione taurės rungtynes. Tada šalia jo pamačiau Craigą Bellamy, kuris buvo labai greitas futbolininkas. Žinojau, kaip susitvarkyti su jais individualiai, tačiau ne su abiem vienu metu. Žaidžiau kartu su Wesu Brownu, šios rungtynės buvo ilgos ir sunkios, jas pralaimėjome 1-0.

Rungtyniavau prieš Sergio Aguero, kai „Manchester City“ nugalėjo mus rezultatu 4-1. Man pasirodė, jog jam būnant aikštėje futbolas nėra įdomus. Neatrodo, jog jis yra iš tų žaidėjų, kurie bėga 10 metrų tam, kad galėtų atlikti smūgį. Esu įsitikinęs, kad jis gimė būti gynėju. Jis žino, kur atsidurs kamuolys ir kur gali atakuoti.

Nemanau, kad L.Suarezas žino, ką daro, tačiau jam sekasi. Jis trokšta pelnyti įvarčius, bėgioja visas 90 žaidimo minučių ir dega noru“,- kalbėjo legenda.

N.Vidičius įvardijo „Chelsea“ legendinį futbolininką D.Drogbą kaip labai protingą žaidėją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.