Jadonas Sancho | Scanpix nuotr.

Jadonas Sancho | Scanpix nuotr.

Legendinis „Manchester United“ gynėjas Rio Ferdinandas tikina, jog „Raudonieji velniai“ turėtų sudėtį sustiprinti įsigydami Harry Kane‘ą ir Jadoną Sancho.

„H.Kane‘as laukia kol jo svajonės „Tottenham“ klube materializuosis, tačiau tai vis dar neįvyko. Jis yra nepatenkintas. Manote, kad jis jausis laimingas ir patenkintas, jei pelnys įvarčius, gerins rekordus, tačiau karjerą baigs nelaimėjęs nei vieno trofėjaus? Ne, jis jausis sugniuždytas. Manau, kad šis jo pareiškimas reiškia, kad jis nori laimėti titulus ir tai įspėja kitus klubus.

„Man Utd“ kovos dėl šio žaidėjo, nes jis jiems puikiai tinka. Manau, kad lenktynėse dalyvaus „Juventus“ ir „Real“. Šiuo metu jo vertė rinkoje siekia apie 130 mln. svarų sterlingų.

Noriu, kad J.Sancho persikeltų į komandą, kurioje galėtų žaisti, tobulėti ir laimėti titulus. Jis yra siejamas su „Man Utd“, „Chelsea“ ir PSG, tačiau manau, kad jam tinkamiausia būtų rungtyniauti „Man Utd“.

Jis šiuo metu yra vienas geriausių jaunųjų futbolininkų pasaulyje. Šis žaidėjas turi didelį potencialą ir jo kaina bus didesnė nei 100 mln.”,- kalbėjo legendinis futbolininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.