Lionelis Messi | Instagram.com nuotr

Lionelis Messi | Instagram.com nuotr

 „Barcelona“ kapitonas Lionelis Messi savo „Instagram“ paskyroje paskelbė pranešimą, kuriame sakoma, kad pagrindinės sudėties žaidėjai sutiko susimažinti algas 70 proc. Šis žingsnis padės krizės laikotarpiu mokėti algas „Barcelona“ klubo personalui.

Dar visai neseniai buvo skelbiama, kad „Barcelonos“ žaidėjai atsisako mažinti algas, tačiau L.Messi tokie pareiškimai suerzino. Jis įgėlė klubo vadovybei dėl nepagrįstų žinių platinimo.

„Mes visada buvome pasiryžę susimažinti algas, nes suprantame, kad tai yra išskirtinė situacija ir mes privalome padėti kitiems klubo darbuotojams. Visada buvome ir esame pirmi, kurie padeda kitiems šioje situacijoje. Dažniausiai iniciatyvos imamės pirmi, net neskatinami klubo vadovybės. Dėl šios priežasties esame nustebę, kad kažkas klubo viduje bando pakišti mus po mikroskopu ir kurti mums spaudimą, nors mes visada aiškiai sakėme, kad padėsime kitiems šiuo sunkiu momentu. Susitarimo keletą dienų reikėjo laukti tik todėl, kad mes ieškojome optimalios formulės, kaip būtų galima padėti klubo darbuotojams. Iki susitarimo viešai nieko nekalbėjome todėl, kad ieškojome geriausių išeičių iš šios situacijos ir geriausio būdo padėti labiausiai krizės paveiktiems darbuotojams“, - aiškino L.Messi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.