JAV regbio rinktinė | Scanpix nuotr.

JAV regbio rinktinė | Scanpix nuotr.

 Koronaviruso pandemija pasaulyje dar tik artėja prie piko, bet JAV regbio federacija jos jau neatlaikė. Užsienio žiniasklaida pranešė, kad nuspręsta skelbti šios federacijos bankrotą.

Dėl koronaviruso buvo apribota visa sportinė veikla, o JAV regbio federacija susidūrė su dideliais finansiniais sunkumais. Artimiausiu metu karantinas nesibaigs, todėl užtektinai pajamų niekaip nepavyks surinkti. Tokiu atveju liko vienintelė išeitis – bankrotas.

„Tai sunkiausias periodas, kokį ši organizacija yra patyrusi. Svarstėme įvairias galimybes, kol supratome, kad realiai turime tik vieną išeitį. Dabar pasaulyje visų dėmesys krypsta kitur ir tai yra suprantama, tačiau mes ir toliau stengsimės auginti regbio populiarumą šalyje“, - kalbėjo federacijos vadovė Barbara O‘Brien.

Teigiama, kad JAV regbio federacijos atstovai bendradarbiaus su pasaulio regbio federacija, kad būtų užtikrintos galimybės šalies rinktinėms dalyvauti tarptautiniuose turnyruose. Regbis yra viena sparčiausiai populiarėjančių sporto šakų JAV. Tiek šalies vyrų, tiek moterų regbio-7 rinktinės pateko į Tokijo olimpiadą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.