Darius Kasparaitis | hockey.lt nuotr.

Darius Kasparaitis | hockey.lt nuotr.

 „Vaiduokliu kasparu“ dėl savo įspūdingų jėgos veiksmų vadintas Darius Kasparaitis apsilankė tinklalaidėje „Cam and Stick“ bei pasakė savo nuomonę, kodėl, jis nėra kviečiamas žaisti parodomosiose žvaigždžių rungtynėse su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.

„Su V.Putinu mes nesame artimi. Visada sakiau, kad aš nepriklausau jokiai šaliai. Manęs negerbia Lietuvoje, nes žaidžiau už Rusijos rinktinę, o Rusijoje aš visada būsiu prisimintas kaip lietuvis. Draugauju su visais“, – sakė D.Kasparaitis.

Neseniai vykusiose rungtynėse su buvusiomis Rusijos ledo ritulio žvaigždėmis ir V.Putinu, Rusijos prezidentas pelnė 3 įvarčius, o jo komanda laimėjo rezultatu 9:2.

Pasak D.Kasparaičio, kvietimo jis nesulaukia greičiausiai dėl saugumo sumetimų.

„Niekas nenori, kad lietuvis žaistų prieš Rusijos prezidentą. O jeigu mes susidurtume? Taip tikrai galėtų nutikti“, – sakė D.Kasparaitis.

Pasak ledo ritulininko, tokiose rungtynėse yra daugybę taisyklių, todėl tik keletas iš veteranų yra kviečiami žaisti su V.Putinu.

„Tik keletas veteranų yra kviečiami į tokias rungtynes: Viačeslavas Fetisovas, Pavelas Bure, Valerijus Kamensky, Aleksejus Kasatonovas, kartais Igos Larionovas ir Sergejus Makarovas. Ten yra labai daug taisyklių“, – sakė D.Kasparaitis.

D.Kasparaitis NHL lygoje per 16 sezonų sužaidė 863 rungtynes, pelnė 27 įvarčius ir atliko 136 rezultatyvius perdavimus. 2008/09 m. sezone jis sužaidė 26 mačus Kontinentinėje ledo ritulio lygoje, kai atstovavo Sankt Peterburgo SKA ekipą.

Nuo paauglystės į Rusiją dėl ledo ritulio išvykęs D.Kasparaitis atstovavo Sovietų Sąjungos, Nepriklausomos Valstybių Sandraugos ir Rusijos rinktinėms, o 2018 m. Vilniuje vykusiame pasaulio IB diviziono čempionate jis oficialiai užsivilko ir Lietuvos rinktinės aprangą.

D.Kasparaitis yra dalyvavęs keturiose olimpiadose bei jose iškovojo aukso, sidabro ir bronzos medalius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Rolas
2020-04-02 14:39:17
Kasparas yra legenda,!tikras bahuras!
Atsakyti
Gerbti Dariu
2020-03-31 23:45:44
Privalo visi Lietuviai ,jis legenda +olimpinis ir pasaulio cempionas ,pagarba ir linkejimai Dariaus seimai
Atsakyti
Lietuva
2020-03-31 23:22:00
Tokių kaip Darius tikriausiai Lietuva neturės! Ačiū, kad garsini Lietuvą ir už tai ką esi pasiekęs. Būk sveikas ir laimingas!
Atsakyti
Alytus
2020-03-31 19:10:52
Pagarba Dariau!!!
Atsakyti
silute
2020-03-31 15:15:52
Manęs negerbia Lietuvoje, nes žaidžiau už Rusijos rinktinę,,, Tokiu zmoniu daug ,,bet ir ira tokiu kurie tave gerbia neziurint i tokius dalykus kaip zaidima CCCP ir Rusijos rinktineja ,,,As tave gerbiu Dariau tu super.
Atsakyti