Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

 Balandžio 18 d. planuojamas „UFC 249“ turnyras, panašu, prarado pagrindinę savo kovą. Lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas Chabibas Nurmagomedovas įstrigo Rusijoje ir negali išskristi į JAV, kur planuojamas turnyras.

C.Nurmagomedovas diržą turėjo ginti prieš amerikietį Tony Fergusoną. Ši kova anksčiau buvo atšaukta 4 kartus dėl vieno ar kito kovotojo sveikatos problemų, o koronaviruso pandemija, panašu, privers atšaukti šią kovą ir 5-ą kartą.

T.Fergusonas, kaip įprasta, treniruojasi JAV, o UFC norėtų, kad amerikietis dalyvautų turnyre balandžio 18 d., nepriklausomai nuo to, ar kova vyktų prieš C.Nurmagomedovą, ar ne. MMA žurnalistas Arielis Helwani jau pranešė, kad UFC susisiekė su Justinu Gaethje ir pasiūlė jam pakeisti C.Nurmagomedovą.

„Šaltinių teigimu, Tony Fergusonui buvo pasiūlyta kovoti su vienu iš reitingo lyderių Justinu Gaethje. Tiesa, dėl tokios kovos susitarimas dar nepasiektas ir derybos dar nesibaigė. Taip pat nėra aiški ir turnyro vieta“, - rašė A.Helwani.

Anksčiau skelbta, kad J.Gaethje vasarą turėtų kautis su Conoru McGregoru, tačiau dvikova prieš T.Fergusoną jį dar labiau priartintų prie pasaulio čempiono diržo. Manoma, kad T.Fergusono ir J.Gaethje kova vyktų dėl laikinojo čempiono diržo.

Savo paslaugas pirmadienį pasiūlė ir Dustinas Poirier.

Jorge Masvidalis pirmadienį pranešė, kad jis balandžio 18 d. yra laisvas ir galėtų kovoti. Anot A.Helwani, UFC trumpai svarstė galimybę artimiausiu metu surengti jo kovą su pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu Kamaru Usmanu, bet toks scenarijus neatrodo labai realus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

white mamba
2020-03-31 21:21:14
pirisral kebabas :D suprato ,kad cia jam ne gyrta airi prismaugt
Atsakyti
Lt
2020-03-31 20:22:01
Kas tas J.Gaethje ? Mažų mažiausiai Tony turėtų kovoti su Kamaru arba Masvidaliu.
Atsakyti
camp303
2020-03-31 09:11:33
Chabibas pajuto grėsmę, kad nepasiruoš 100 proc. kovai ir pradeda ieškoti priežasčių pabėgti nuo Fergusono. Teisintis, kad jo neišleis išvykti iš Rusijos skamba absurdiškai. Jau pamiršo, kad su Putinu asmeniškai buvo susitikęs ir tereikia vieno skambučio, kad sienos atsivertų. Per press konferenciją jau matėsi, kad Chabibas bijo Tony.
Atsakyti
silute
2020-03-31 08:12:05
To-Tomas Ispradziu Habibas nuvyko i Abudabi kur ir turejo ivykti ta kova,,o tik poto kai Abudabis pradejo uzdarineti sienas ir nebeliaisti zmonems isvykti is salies jis iskrido i Rusija,, dodu 99% kad kova ivyks ,tik va kur neaisku.
Atsakyti
hm
2020-03-30 20:20:38
kaip bebutu laimetoja cia matau chabiba , nes jei netycia fergusonas pralostu pries kuri nors reitingo lyderis tai rimciausias karjeros varzovas nuplaukia..
Atsakyti
Tomas
2020-03-30 19:11:20
Chabibas turejo suvokti, kad grizes i Rusija gali is jos neistrukti...reikejo likti USA...ar tik ne specialiai Chabibas pabego, jog kovos isvengtu...
Atsakyti
Experimentas11
2020-03-30 18:49:37
Uzburta ju kova. Neivyks niekada. Nebent dana dabar toniui negautu varzovo tada po poros menesiu butu galima organizuot...
Atsakyti
Rolas
2020-03-30 18:55:29
Neįmanoma, Chabibui tuoj Ramadanas prasidės, o tada jis labai nusilpsta. Geriausiu atveju rugpjūčio pabaigoj jis galės grįžt.