Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

 Balandžio 18 d. planuojamas „UFC 249“ turnyras, panašu, prarado pagrindinę savo kovą. Lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas Chabibas Nurmagomedovas įstrigo Rusijoje ir negali išskristi į JAV, kur planuojamas turnyras.

C.Nurmagomedovas diržą turėjo ginti prieš amerikietį Tony Fergusoną. Ši kova anksčiau buvo atšaukta 4 kartus dėl vieno ar kito kovotojo sveikatos problemų, o koronaviruso pandemija, panašu, privers atšaukti šią kovą ir 5-ą kartą.

T.Fergusonas, kaip įprasta, treniruojasi JAV, o UFC norėtų, kad amerikietis dalyvautų turnyre balandžio 18 d., nepriklausomai nuo to, ar kova vyktų prieš C.Nurmagomedovą, ar ne. MMA žurnalistas Arielis Helwani jau pranešė, kad UFC susisiekė su Justinu Gaethje ir pasiūlė jam pakeisti C.Nurmagomedovą.

„Šaltinių teigimu, Tony Fergusonui buvo pasiūlyta kovoti su vienu iš reitingo lyderių Justinu Gaethje. Tiesa, dėl tokios kovos susitarimas dar nepasiektas ir derybos dar nesibaigė. Taip pat nėra aiški ir turnyro vieta“, - rašė A.Helwani.

Anksčiau skelbta, kad J.Gaethje vasarą turėtų kautis su Conoru McGregoru, tačiau dvikova prieš T.Fergusoną jį dar labiau priartintų prie pasaulio čempiono diržo. Manoma, kad T.Fergusono ir J.Gaethje kova vyktų dėl laikinojo čempiono diržo.

Savo paslaugas pirmadienį pasiūlė ir Dustinas Poirier.

Jorge Masvidalis pirmadienį pranešė, kad jis balandžio 18 d. yra laisvas ir galėtų kovoti. Anot A.Helwani, UFC trumpai svarstė galimybę artimiausiu metu surengti jo kovą su pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu Kamaru Usmanu, bet toks scenarijus neatrodo labai realus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų