Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

Tony Fergusonas | Instagram.com nuotr

 UFC prezidentas Dana White‘as ir toliau tikina, kad balandžio 18-ą dieną numatytas „UFC 249“ turnyras tikrai įvyks, tačiau jo vietos vis dar neatskleidžia.

Pagrindinėje to vakaro dvikovoje turi susitikti UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas ir Tony Fergusonas, kurie prieš tai jau bandė susitikti keturis kartus, tačiau dėl vienokių ar kitokių problemų ta kova vis neįvykdavo.

Pats C.Nurmagomedovas neseniai atskleidė, kad šis turnyras gali įvykti be jo. UFC čempionas taip pat sakė, kad dėl to, jog jis atsidūrė Rusijoje, kuri dabar užsidarė sienas, kalta pati organizacija.

„Treniravomės AKA patalpose, neturėdami jokios informacijos, kur ir kaip vyks turnyras. Tada UFC mums pasakė, kad turnyras 100 proc. nevyks JAV ir yra 99 proc. tikimybė, jog kausimės Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai). Po pokalbio su UFC nusprendėme, kad protingiausia bus skristi į Abu Dabį likus mėnesiui iki kovos. Tai ir padarėme kovo 19 ar 20 d. Kai nusileidome, mums pranešė, kad Jungtiniai Arabų Emyratai tuoj uždarys savo sienas ir niekas negalės išskristi, išskyrus vietinius gyventojus. Turėjome skubiai skristi į Rusiją. Dabar aš esu Dagestane, čia treniruojuosi ir kiekvieną dieną ruošiuosi, bet, tiesą pasakius, nežinau, kam tai darau. Atvykus į Rusiją, sužinojome, kad ir čia sienos netrukus bus uždarytos. Tas pats vyksta ir JAV, ir Europoje, ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Visas pasaulis – karantine. Dabar girdžiu, kad UFC žada surengti turnyrą JAV ir kalbasi su atskiromis valstijomis. Aš dabar negaliu nei įskristi į JAV, nei išskristi iš Rusijos.

Teko girdėti, kad UFC žada organizuoti turnyrą nepriklausomai nuo to, ar aš jame būsiu, ar ne. Viskas gerai, reikia judėti pirmyn. Mes turime laikytis įstatymų, bet aš suprantu ir kovotojų motyvus. Jei jie nekovos, niekas jiems nemokės, o jie turi išlaikyti šeimas. Teko girdėti, kad jie ieško Tony kito oponento, nes jis vis dar JAV, o aš Rusijoje. Problema ta, kad dabar čia aš ne savo noru. UFC sakė, kad turnyras 100 proc. nevyks JAV. Jie sakė, kad net jei nepavyks surengti turnyro Jungtiniuose Arabų Emyratuose, jis vis tiek vyks šioje Atlanto vandenyno pusėje. Apie viską buvome diskutavę. Tada jau buvau atlikęs 5 savaičių treniruočių programą AKA salėje, o dabar nebežinau ką daryti. Labai sunku treniruotis ir mesti svorį, kai visas pasaulis uždarytas ir nežinai, kam ruoštis. Tiesa, tai ne pirmas kartas karjeroje, kai susiduriu su rimtomis kliūtimis.“

Tuo tarpu T.Fergusonas pirmadienį socialiniame tinkle „twitter“ kreipėsi į C.Nurmagomedovą ir teigė, kad šiam nepavyks pasislėpti Rusijoje.

„Artėja balandžio 18-a. Chabibai, tu slepiesi Rusijoje. Kelionių draudimai nesutrukdys man išspardyti tavo užpakalio. Nenaudok to kaip pasiteisinimo, kad galėtum atsitraukti. Atsiųskite mums vieną vietą“, – rašė T.Fergusonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.