Billy Joe Saundersas | Instagram.com nuotr

Billy Joe Saundersas | Instagram.com nuotr

 Didžiosios Britanijos bokso žvaigždė 30-metis Billy Joe Saundersas koronaviruso pandemijos metu nusprendė papokštauti, bet tai darė itin nevykusiai.

„Norėjau sukurti šį vaizdo įrašą visiems tėčiams, vyrams ir visiems, kurie turi merginas. Koronaviruso pandemija tampa vis rimtesniu dalyku, mes uždaromi namuose ir turime leisti laiką nedidelėse patalpose. Jei tavo moteris kažką pradeda aiškinti, tu stengiesi išlikti ramus, bet po 6-7 dienų jauti, kad gali tiesiog susprogti. Staiga ji atsistoja, eina link tavęs ir spjaudo nuodus. Nežinau, ką tu padarei, bet ji dabar įsiutusi. Kai ji eina prie tavęs, o tu jau esi praradęs savitvardą, tuomet gali apsiginti rankomis“, - aiškino bokso žvaigždė.

B.J.Saunderso pamokėlė tuo nesibaigė: „Kai ji prieina ir bando kažką pasakyti, tuomet trenk jai į smakrą. Tuo metu ji jau turėtų matyti baltą šviesą ir būti išsigandusi. Tada šiek tiek priklaupk ir pribaik ją. To turėtų užtekti.“

Po kelių valandų, sulaukęs nemažai kritikos, B.J.Saundersas susiprotėjo ir atsiprašė dėl minėto įrašo.

„Niekada netoleruočiau smurto artimoje aplinkoje. Jei pamatyčiau vyrą, mušantį moterį, pats jį sunaikinčiau į smulkias detales. Turiu dukrą ir jei koks nors vyras ją paliestų bent pirštu, tuomet jam gerai nesibaigtų. Atsiprašau, jei įžeidžiau nors vieną moterį“, - rašė B.J.Saundersas.

Nepaisant atsiprašymo šios „pamokėlės“ nepraėjo pro akis Didžiosios Britanijos bokso kontrolės valdybai, kurie nusprendė suspenduoti jo boksininko licenciją.

B.Joe Saunderso vadybininkas Eddie Hearnas sakė, kad yra pasibaisėjęs dėl tokio idiotiško vaizdo įrašo.

„Tai buvo idiotiška, kadangi aš žinau Billy labai gerai, tai labai nuvylė. Su juo vienas žingsnis į priekį, keturi atgal“, – sakė E.Hearnas. „Prievarta artimoje aplinkoje niekada nėra pokštas. Šiuo metu visos moterys yra izoliuotos savo namuose su partneriais. Dalinantis tokiu turiniu yra tiek pat pavojinga, kiek ir šokiruoja, todėl reikia garsiai pasakyti, kad tai nepriimtina“.

Pats B.Joe Saundersas išpirkdamas savo kaltę žadėjo paaukoti 25 tūkst. svarų labdarai ir pirmadienį dar kartą apgailestavo dėl savo poelgio.

„Nenorėjau nieko įžeisti. Visame pasaulyje nuo koronaviruso miršta žmonės ir aš tiesiog bandžiau juos prablaškyti. Aiškiai man padaryti to nepavyko, mano humoro jausmas nėra toks, kaip visų“, – sakė B.Joe Saundersas.

Boksininkas taip pat atskleidė, kad sulaukė grasinimų mirtimi ir ištrynė savo „Twitter“ paskyrą.

2018 m. rugsėjį B.Joe Saundersas turėjo sumokėti 100 tūkst. svarų baudos už tai, kad socialiniuose tinkluose patalpino vaizdo įrašą, kurį policija apibūdino kaip „keliantį pasibjaurėjimą“. Tą kartą B.Joe Saundersas vaizdo įraše siūlė moteriai 150 svarų vertės narkotikų už sekso aktą. Didžiosios Birtanijos bokso kontrolės valdyba tada boksininką apkaltino padarius sportui didžiulę nepagarbą.

Profesionalų bokso ringe britas laimėjo visas 29 kovas ir nokautavo 14 varžovų. Jis yra dabartinis WBO antrojo vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Jo
2020-03-31 08:03:23
As aplamai manau uz isdavystes ir visokius barakudinius gyvenimo stilius turetu gresti ilgi metai nelaisves ir jokiu budu ju nereiktu musti jei teisesauga gerai dirbtu ir sodintu tokias i kalejimus, cia ziaurios teisesaugos spragos yra kodel tokios nelygios teises moteru ir vyru
Atsakyti
2020-03-31 08:21:05
Cia visiska neteisybe nes moteris yra daug patrauklesne butybe ir jaj santykius naujus gaut yra daug lengviau, o vyras tera tik fiziskai stipresnis. Visiska nelygybe kad joms leidziama savo pranasumu manipuliuot o vyrui ne
2020-03-31 07:59:04
O kodel moteru must negalima bet leidziama kiek nori isdavineti vyrus ir keitinetis santykius kiek nori kai atsibosta kazkas, tipo vyrai stiprus jiem neskauda niekas???
Atsakyti
Fpiz-2
2020-03-31 00:34:43
Liūdna, kad dėl akivaizdaus pokšto reik teisintis visokiems sjw mižniams, prisiimt bausmes, bet šitą jau akivaizdžiai turėjo numatyt...
Atsakyti
Jdh dnnd
2020-03-30 21:14:11
Taip ir reikia tom keksem bobom
Atsakyti