Ričardas Berankis | BNS/Arno Strumilos nuotr.

Ričardas Berankis | BNS/Arno Strumilos nuotr.

 Birželio 29 d. startuoti turėjęs seniausias pasaulyje – Vimbldono – teniso turnyras veikiausiai šiemet taip ir neįvyks.

Dėl koronaviruso pandemijos turnyrą ruošiamasi ne perkelti vėlesniam laikui, o apskritai atšaukti. Anot Vokietijos teniso federacijos viceprezidento Dirko Hordorffo, toks sprendimas jau yra priimtas ir bus oficialiai paskelbtas trečiadienį.

Vimbldono organizatoriai nesielgs taip, kaip padarė „French Open“ turnyro vadovai. Jie svarbiausią grunto sezono turnyrą iš gegužės nusprendė perkelti į rugsėjį, taip sukeldami viso teniso pasaulio pasipiktinimą. Tuo metu grunto sezonas jau būna pasibaigęs, be to, tenisininkai turėtų labai mažai laiko atsigauti po kito „Didžiojo kirčio“ serijos turnyro „US Open“.

„Neatsakingas „French Open“ organizatorių elgesys kritikuojamas viso teniso pasaulio. Galiu prognozuoti, kad turnyras nebus perkeltas taip, kaip buvo skelbiama. Dabar visi kalba apie solidarumą. Turime susivienyti, o ne elgtis taip, kaip mums vieniems atrodo teisinga, taip, kaip tai padarė Prancūzijos teniso asociacija“, - sakė D.Hordorffas.

Naujosios „French Open“ turnyro datos iki šiol neatsirado nei ATP, nei WTA kalendoriuose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Alejūzas
2020-04-08 13:20:25
Keturi Gran Slamai per sezoną, Australija jau neįvyko, Wimbledon irgi. O po US open jie bus pavargę. Vaikai pasižiūrėkite kaip Gerulaičio, Bjorgo, laikais buvo. Gerdavo iki ryto ir eidavo 11 ryte žaist. Myyyzniai
Atsakyti