Antoine'as Griezmannas | Scanpix nuotr.

Antoine'as Griezmannas | Scanpix nuotr.

Buvęs „Real Sociedad“ treneris Martinas Lasarte'as ganėtinai drąsiai prabilo apie reikalus „Barcelona“ komandoje. Daug dėmesio treneris skyrė savo buvusiam auklėtiniui prancūzui Antoine'ui Griezmannui.

„A.Griezmannas – atpirkimo ožys. Jam liūdna. Jis turi susirasti naują klubą, – kalbėjo treneris. – A.Griezmanno ateitis – po klaustuku? Kaip ir pačios „Barcelona“ ateitis. Juk jie turėjo surasti atpirkimo ožį. Kažkas juk turi būti už viską atsakingas. O A.Griezmannas į klubą atvyko paskutinis, už jį sumokėjo nemažus pinigus. Manau, kad jie jam ant pečių užkabino per sunkią „kuprinę“.

Treneris teigė puikiai pažįstantis žaidėją.

„Todėl labai gerai suprantu, kad jo žaidimo kokybė priklauso nuo džiaugsmo. O aš matau, kad jis liūdi. Jis nėra laimingas. Suprantu, kad „Barcelona“ kenčia, nes jai negali padėti Luisas Suarezas. Be jo jai labai sunku. Viskas gula ant Lionelio Messi pečių. O kas neliečia L.Messi, krenta ant A.Griezmanno pečių. Matosi, kad Antoine'as nesijaučia komfotobiliai. Dabar reikia palaukti, kol jis adaptuosis arba pakeis komandą. Kodėl gi ne? Jis privalo surasti variantą, kuris nebūtų prastesnis ar geresnis, tiesiog jam reikia kitokios aplinkos. Tai leistų jam tobulėti“.

Priminsime, kad „Barcelona“ paskelbė, kad tarpsezoiu atsikratys aštuoniais žaidėjais. Sarąše – ir A.Griezmannas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.