Mike'as Tysonas | Scanpix nuotr.

Mike'as Tysonas | Scanpix nuotr.

 Bokso legenda Mike‘as Tysonas praėjusio amžiaus pabaigoje ir šio amžiaus pradžioje augino keletą baltųjų tigrų.

„Turėjau tris tigrus. Kaip juos įsigijau? Kalėjime bendravau su vienu bičiuliu, iš kurio pirkdavau retus automobilius. Jis pasakė, kad vienas iš jo bičiulių yra jam skolingas ir pridėjo, kad jei neatgaus savo pinigų, tada automobilius iškeis į gyvūnus. Jis man pasakė, kad ten yra ne tik arklių, bet ir liūtų bei tigrų bei pridėjo, kad būtų visai „kieta“, jei aš turėčiau kokį tigrą. Man ši idėja patiko. Paprašiau užsakyti porą tigrų, nes žinojau, kad už poros mėnesių mane paleidžia. Kai išėjau iš kalėjimo ir grįžau namo, radau du jaunus tigriukus“, - pasakojo M.Tysonas.

Boksininkui prireikė ilgų metų, kol jis suprato, kad tigrų taip lengvai neprisijaukinsi. Po 14 metų jis nusprendė atiduoti savo tigrus į prieglaudą.

„Viena iš mano tigrių turėjo problemų su akimi ir galva, be to, dar nuplėšė kai kam ranką... Kažkas peršoko per mano tvorą ir priėjo prie tigrės, norėdama su ja pažaisti. Tigrė tos moters nepažinojo, todėl incidentas buvo labai rimtas. Jie mane norėjo paduoti į teismą, manydami, kad mano tigrė peršoko tvorą ir sužalojo moterį. Kai sužinojo, kad pati moteris įšoko į mano teritoriją, tada jie suprato, kad pralaimės. Nepaisant to, vis tiek daviau moteriai 250 tūkst. JAV dolerių, kai pamačiau, kaip sumautai atrodo jos ranka. Tuo metu tiesiog turėjau labai daug pinigų“, - prisiminė M.Tysonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.