Carmelo Anthony | Scanpix nuotr.

Carmelo Anthony | Scanpix nuotr.

Darko Miličičius 2003 metų NBA naujokų biržoje buvo pakviestas antruoju šaukimu, tačiau serbo karjera sėkmingai nesusiklostė.

Jis naujokų biržoje buvo pakviestas anksčiau nei tokios žvaigždės kaip Carmelo Anthony ir Dwyane‘as Wade‘as.

NBA žvaigždės tiesioginiame „Instagram“ pokalbyje kalbėjosi apie 2003 metų naujokų biržą ir kai D.Wade‘as paminėjo D.Miličičių, C.Anthony jį pertraukė: „Kas?“.

Po to žiniasklaida skelbė, jog C.Anthony tokiu būdu pašiepė D.Miličičių, tačiau iš tiesų C.Anthony tiesiog neišgirdo D.Wade‘o, nes tuo metu trūkinėjo ryšys.

Nepaisant to, D.Miličičius sureagavo į šių žvaigždžių dialogą.

„Kalbant apie tokias istorijas, jie nežino mano pusės. Ačiū Dievui, jie tai pasiekė, aš – ne. Mes nesame vaikai, esame suaugę vyrai. Tikiuosi esate pakankamai protingi suprasti, kad gyvenimas yra pilnas pakilimų ir nuosmukių. Dėkokite Dievui, kad nepraėjote to paties kelio. Kaip ir visada, linkiu jiems tik geriausio ir jiems pagarba už jų karjeras. Viso ko geriausio ateityje, daug sėkmės ir mažiau teisimo“, - sakė serbas.

D.Miličičius NBA sužaidė 468 rungtynes ir vidutiniškai rinkdavo šešių taškų vidurkį. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų