Deontay Wilderis | Instagram.com nuotr

Deontay Wilderis | Instagram.com nuotr

 Britas Tysonas Fury ir amerikietis Deontay Wilderis savo trilogiją bokso ringe dėl koronaviruso pandemijos veikiausiai užbaigs tik rudenį. Po lygiosiomis pasibaigusios pirmosios kovos T.Fury padarė išvadas ir visiškai dominavo antroje kovoje. Nepaisant to, sunkiasvorių bokso legenda Mike‘as Tysonas mano, kad D.Wilderis dar turi šansų atsitiesti.

„Antroje kovoje Wilderis buvo visai kitoks nei pirmoje. Pirmoje jis turėjo pasitikėjimą savimi, o antroje atrodė perdegęs ir „išsunktas“. Nepaisant to, šansas atsitiesti visada yra. Tai priklauso nuo noro ir to, kiek darbo įdėsi. Jei Deontay paskirs savo gyvenimą tam, kad laimėtų trečiąją kovą, tuomet jam gali pavykti. Jis vis dar gali uždirbti daug pinigų ir turėtų eiti į ringą kupinas motyvacijos bei ryžto. Svarbiausia nepagalvoti, kad viskas baigta, kad uždirbai 90 mln. JAV dolerių ir tai yra tavo lubos. Suauk, žmogau, ir kovok tol, kol kova nesibaigė“, - tiesioginės „instagram“ transliacijos metu sakė M.Tysonas.

Legenda dar kartą pagyrė T.Fury, kurį palaiko nuo tada, kai sužinojo, kad dabartinio čempiono tėvas savo sūnų pavadino būtent M.Tysono garbei.

„Tėvas jį pavadino mano garbei. Neįtikėtina, kai mano garbei pavadintas žmogus tampa sunkiasvorių čempionu. Tėvas turbūt norėjo, kad Fury tiesiog būtų kietas vyras. Jis yra išskirtinis boksininkas. Jo ūgis gal 208 cm, bet jis labai vikrus ir nepagaunamas. Linkiu jam didžiausios sėkmės“, - pridėjo M.Tysonas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.