Anthony Yarde'as | Scanpix nuotr.

Anthony Yarde'as | Scanpix nuotr.

 28-erių metų Didžiosios Britanijos boksininkas Anthony Yarde‘as savo „instagram“ sekėjams atskleidė liūdną žinią – Anapilin iškeliavo koronavirusu sirgęs jo tėvas.

„Esu uždaras žmogus ir vis dar išgyvenu šoką, bet gal ši mano žinutė paskatins žmones likti namuose. Mano tėtis vakar mirė dėl šio viruso. Jis buvo sportiškas ir neturėjo jokių sveikatos problemų. Kuo daugiau žmonės vaikščios lauke, tuo ilgiau turėsime likti izoliacijoje ir tuo labiau virusas išplis. Aš nesu gydytojas, bet žinau, kad likdamas namie turėsi kur kas mažesnę tikimybę užsikrėsti koronavirusu arba perduoti jį kitam žmogui. Rizikuoti tikrai neverta“, - rašė A.Yarde‘as.

Žinutė | Instagram.com nuotr

Žinutė | Instagram.com nuotr

Profesionalų bokso ringe britas turi 19 pergalių ir 1 pralaimėjimą. Net 18 pergalingų kovų jis baigė nokautais. Vienintelį pralaimėjimą A.Yarde‘as patyrė 2019 m. rugpjūtį. Tada svarbiausioje karjeros kovoje jis 11-ajame raunde techniniu nokautu pralaimėjo rusui Sergejui Kovaliovui, nors buvo netoli pergalės.

A.Yarde‘as yra laimėjęs WBO Europos ir tarpkontinentinį pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržus. Balandžio 11 d. jis planavo kautis su Lyndonu Arthuru dėl Tautų Sandraugos čempiono diržo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.