Futbolo rungtynės Baltarusijoje | Scanpix nuotr.

Futbolo rungtynės Baltarusijoje | Scanpix nuotr.

 Baltarusijos futbolo lyga šiuo metu yra vienintelė Europoje, kurioje ir toliau tęsiamas sezonas. Šeštadienį didelį susidomėjimą kėlė Minsko derbis, kuriame „Minsk“ 3:2 patiesė „Dinamo“.

Po pirmojo kėlinio „Minsk“ jau turėjo 3 įvarčių persvarą, bet „Dinamo“ atkūrė intrigą ir likus 10 min. buvo sumažinę atsilikimą iki minimumo. Stadione netrūko žiūrovų – skirtingų šaltinių teigimu rungtynes stebėjo nuo 2 iki 3 tūkst. žmonių.

Ištikimiausi komandų sirgaliai rungtynes stebėjo išsirengę, tarsi koronavirusas net neegzistuotų. Tik maža dalis gerbėjų išliko sąmoningi ir į stadioną atėjo su medicininėmis kaukėmis. Tiesa, prieš įeinant į stadioną buvo pamatuota kiekvieno žiūrovo temperatūra, nors jau gerai žinoma, kad koronavirusą galima nešioti net ir nejaučiant jokių simptomų.

Futbolo rungtynės Baltarusijoje | Scanpix nuotr.

Futbolo rungtynės Baltarusijoje | Scanpix nuotr.

„Kodėl mes neturėtume vykdyti čempionato? Pas mus paskelbta ekstremali padėtis? Nėra jokios kritinės situacijos, todėl čempionatą vykdome pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį“, - aiškino Baltarusijos futbolo federacijos vadovas Vladimiras Bazanovas.

Legendis Baltarusijos žaidėjas Aleksandras Hlebas irgi pridėjo, kad kol kas nemato nieko blogo dėl rungtynių organizavimo: „Sportininkai eina į aikštę be panikos ir tiesiog žaidžia futbolą. Tarp jų yra daug man pažįstamų žaidėjų, todėl esu tikras, kad pajautus kylančią grėsmę jiems ar gerbėjams, mačai bus nutraukti.“

Baltarusijoje oficialiai kol kas tėra 94 koronavirusu užsikrėtę asmenys. 32 iš jų jau pasveiko, o mirčių neužfiksuota.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Mankind
2020-03-30 00:34:15
Idomu kiek ju tirta
Atsakyti
Jsjjs
2020-03-29 19:27:54
Pzdc baltarusiai.Zinant Lukašenka,seis metais daug žmonių mirs nuo plauciu uzdegimo
Atsakyti