Donaldas „Kaubojus“ Cerrone'as | Instagram.com nuotr

Donaldas „Kaubojus“ Cerrone'as | Instagram.com nuotr

 Donaldas „Kaubojus“ Cerrone‘as eilinį kartą siūlosi išgelbėti UFC turnyrą. „Instagram“ tinkle jis pasidalino įrašu, jog laukia skambučio.

„155/170. Aš lauksiu skambučio!“, - rašė „Kaubojus“, leidęs suprasti, kad jam nėra skirtumo, ar kova vyks lengvo, ar pusvidutinio svorio kategorijoje.

View this post on Instagram

155/170 I’ll be waiting on the Call!!

A post shared by Donald Cerrone (@cowboycerrone) on

„UFC 249“ turnyras yra numatytas balandžio 18 d. Dana White‘as turėtų artimiausiomis dienomis baigti derybas dėl turnyro vietos ir ją oficialiai paskelbti. Tuomet jo lauks dar sunkesnė dalis, bandant surinkti visus kovotojus į vieną vietą, kai daugelio šalių sienos yra visiškai uždarytos.

Jei turnyras vyks JAV, tuomet UFC gali tikėtis sulaukti „Kaubojaus“ pagalbos. D.Cerrone‘as nesikovė nuo sausio 18 d., kai per 40 sekundžių buvo sutriuškintas airio Conoro McGregoro.

Į „Kaubojaus“ žinutę greitai sureagavo Gilbertas Burnsas. Jis pareiškė, kad yra pasiruošęs kovai su D.Cerrone‘u, nors vos prieš 2 savaites kovėsi UFC turnyre Brazilijoje.

D.White‘as neseniai minėjo, kad „UFC 249“ turnyro programa tikrai keisis. Akivaizdu, kad visų suplanuotų kovų surengti nepavyks, o jas pakeisti bus bandoma kitoms dėl koronaviruso nukeltomis kovomis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.