Kur vyks „UFC 249“ turnyras? | Scanpix nuotr.

Kur vyks „UFC 249“ turnyras? | Scanpix nuotr.

 UFC prezidentas Dana White‘as pateikė naujausią informaciją apie balandžio 18 d. planuojamą „UFC 249“ turnyrą. Jo teigimu, yra bent 4-5 vietos, kur gali vykti turnyras.

„Dabar turiu 4-5 galimas vietas ir mes baigiame pasiekti galutinį susitarimą. Tai padarius, kalbėsime su kovotojais ir žiūrėsime, kiek iš jų galės dalyvauti turnyre. Taip ir surinksime visą turnyro programą. Dabar visi tik bėga ir slepiasi. Aš iš tų, kurie ieško išeičių net ir sunkiausiais momentais. Aš suprantu tuos žmones, kurie priklauso didelės rizikos grupei. Jiems dabar tikrai reikėtų likti namie, o dėl kitų... Kas nutiks, kai kitąmet vėl ateis gripo sezonas? Man atrodo, kad žiniasklaida sukėlė per didelę paniką. Žmonės jau išpirko visą tualetinį popierių. Juos visiškai užvaldė panika“, - sakė D.White‘as.

UFC prezidentas mano, kad nėra prasmės keliems mėnesiams uždaryti visą pasaulį: „Kiek ilgai mes slėpsimės? Mėnesių mėnesius? Ar keliems mėnesiams uždarysime visą pasaulį? Man tai skamba beprotiškai. Pasauliui reikia žmogaus, kuris sakytų, kad dabar nereikia išprotėti ir ieškotų išeičių iš situacijos. Aš žinau, kad elgiuosi teisingai.“

Apklausa

1. Kaip manote, kur vyks „UFC 249“ turnyras?

Užsienio lažybų bendrovės įvardijo keletą realiausių vietų, kur galėtų būti perkeltas „UFC 249“ turnyras. Didžiausia tikimybė (apie 30 proc.), jog turnyras bus surengtas Floridos valstijoje. 25 proc. skiriami Jungtiniams Arabų Emyratams, 16 proc. – Meksikai, 11 proc. – Saudo Arabijai, o 6 proc. – Nevados valstijai.

Po šių vietų lažybininkai pateikia ir keletą kiek absurdiškų variantų. Galimybė surengti turnyrą tarptautiniuose vandenyse vertinama 4 proc., „Area 51“ zonoje – 1,2 proc., o Šiaurės Korėjoje – 1 proc.

Beje, C.Nurmagomedovo agentas Ali Abdelazizas, reaguodamas į Israelio Adesanyos spėjimą, pareiškė, kad turnyras tikrai nevyks Saudo Arabijoje.

Tuo tarpu Ryanas Loco į viešumą iškėlė savo sąmokslo teoriją, teigdamas, kad C.Nurmagomedovo ir T.Fergusono kova jau įvyko, o žmonėms bus parodytas tik jos įrašas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.