Alexas Songas | „Twitter“ nuotr.

Alexas Songas | „Twitter“ nuotr.

Buvęs Londono „Arsenal“ futbolininkas Alexas Songas tapo vienu iš devynių Šveicarijos klubo „Sion“ žaidėjų, kuris dėl koronaviruso neteko darbo. Dabar gynėjas atskleidė, kokiu būdu juo buvo pasinaudota.

Neseniai Šveicarijos spauda paskelbė, kad „Sion“ atsisveikino iškart su devyniais futbolininkais, kurie nesutiko susimažinti savo atlyginimo koronaviruso pandemijos metu. Dauguma jų buvo tokie žaidėjai, kurių kontraktai galiojo iki šios vasaros.

Tačiau A.Songas atskleidė, kad klubas nei jam, nei kitiems futbolininkams ne tik nesuteikė jokio šanso pasikalbėti apie algų mažinimą, bet ir nepaaiškino, kokius dokumentus primygtinai prašė pasirašyti.

„Penktadienį (kovo 20 d., red past.) žaidėme rungtynes. Pirmadienį turėjome susitikti su klubo prezidentu, vėliau jis perkėlė susitikimą į antradienį.

Antradienio popietę per „WhatsApp“ sulaukėme žinutės, kad visi turime pasirašyti dokumentus ir mums bus sumažintas atlyginimas, kad mums mokės po maždaug 12 tūkst. eurų. Turėjome nusiųsti pasirašytus dokumentus po paros. Gavome dokumentus be jokio paaiškinimo.

Aš esu futbolininkas, ne mano darbas analizuoti dokumentus. Yra tam skirti žmonės, kurie juos patikrina. Negalėjau nieko pasirašyti, mes net neturėjome jokios diskusijos apie tai.

Dabar visi klubai kalbasi su žaidėjais. Bet mūsų kapitonas irgi nieko nežinojo. Mes visi kartu nusprendėme nieko nepasirašyti ir kartu apie viską pasikalbėti.

Profesiniu atžvilgiu nepadariau jokio nusižengimo. Visi klubai kalbasi su žaidėjais ir ieško bendrų sprendimų. Mes nesuprantame, kas įvyko“, – situaciją paaiškino futbolininkas.

Dėl šio incidento į „Sion“ klubą kreipėsi Šveicarijos futbolininkų asociacija, kuri žaidėjų atleidimą vadina teisių pažeidimu ir neteisėtu sprendimu. Tuo tarpu pranešama, kad atleisti „Sion“ futbolininkai jau kreipėsi į teismą.

 

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

white mamba
2020-03-29 14:26:05
gales i gimtaja afrika keliaut ,o ne trintis tarp kilmigu ariju :D
Atsakyti