„Etihad“ stadionas | Scanpix nuotr.

„Etihad“ stadionas | Scanpix nuotr.

Anglijos „Premier“ lygos čempionai „Manchester City“ nutarė prisijungti prie kovos su koronavirusu ir tam nusprendė skirti savo stadioną.

„Manchester City“ namai – „Etihad stadionas – pasiūlyti tapti medikų namais. Skelbiama, kad „Etihad“ stadionas pasiūlytas kaip vieta, kurioje galėtų būti treniruojami ir apmokomi Jungtinės Karalystės medikai.

Jungtinėje Karalystėje koronaviruso mastas vis labiau auga. Ten užsikrėtusiųjų skaičius greitu tempu artėja prie 20 tūkst. Užsienio spauda ne vieną dieną rašo, kad Jungtinės Karalystės ligoninėse trūksta ne tik vietų ligoniams, bet ir medikų.

Pasirodė informacija, kad prie medikų gretų nutarė prisijungti ne tik savanoriai, bet ir buvę medikai, taip bandoma sumažinti specialistų trūkumą. Taip pat bandoma į medikų gretas integruoti ir paskutinių kursų studentus.

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės nevyks bent iki balandžio 30 dienos, todėl „Manchester City“ nusprendė prisidėti prie kovos su koronavirusu ir savo stadiono patalpas skirti medikams ir jų apmokymui.

Praėjusią savaitę „Manchester City“ taip pat parėmė ir labdaros organizaciją, besirūpinančia maisto stygių patiriančiais žmonėmis. Tai klubas padarė kartu su didžiausiais konkurentais „Manchester United“ ir bendrai skyrė 100 tūkst. svarų sterlingų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.