Billy Joe Saundersas | „Twitter“ nuotr.

Billy Joe Saundersas | „Twitter“ nuotr.

 Didžiosios Britanijos bokso žvaigždė 30-metis Billy Joe Saundersas koronaviruso pandemijos metu nusprendė papokštauti, bet tai darė itin nevykusiai.

„Norėjau sukurti šį vaizdo įrašą visiems tėčiams, vyrams ir visiems, kurie turi merginas. Koronaviruso pandemija tampa vis rimtesniu dalyku, mes uždaromi namuose ir turime leisti laiką nedidelėse patalpose. Jei tavo moteris kažką pradeda aiškinti, tu stengiesi išlikti ramus, bet po 6-7 dienų jauti, kad gali tiesiog susprogti. Staiga ji atsistoja, eina link tavęs ir spjaudo nuodus. Nežinau, ką tu padarei, bet ji dabar įsiutusi. Kai ji eina prie tavęs, o tu jau esi praradęs savitvardą, tuomet gali apsiginti rankomis“, - aiškino bokso žvaigždė.

B.J.Saunderso pamokėlė tuo nesibaigė: „Kai ji prieina ir bando kažką pasakyti, tuomet trenk jai į smakrą. Tuo metu ji jau turėtų matyti baltą šviesą ir būti išsigandusi. Tada šiek tiek priklaupk ir pribaik ją. To turėtų užtekti.“

Po kelių valandų, sulaukęs nemažai kritikos, B.J.Saundersas susiprotėjo ir atsiprašė dėl minėto įrašo.

„Niekada netoleruočiau smurto artimoje aplinkoje. Jei pamatyčiau vyrą, mušantį moterį, pats jį sunaikinčiau į smulkias detales. Turiu dukrą ir jei koks nors vyras ją paliestų bent pirštu, tuomet jam gerai nesibaigtų. Atsiprašau, jei įžeidžiau nors vieną moterį“, - rašė B.J.Saundersas.

Profesionalų bokso ringe britas laimėjo visas 29 kovas ir nokautavo 14 varžovų. Jis yra dabartinis WBO antrojo vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2020-03-30 08:47:26
Blt prikolina znones nieko nebesuprantaiskart ateina burelis luzeriu isizeidusiu ziauru
Atsakyti
Rolas
2020-03-29 23:22:54
Norma uzskaitau juokeli ipac uz zodzius ‘matyti balta sviesa’ :)))
Atsakyti
nu jo
2020-03-29 14:35:27
kaip dar tokie buna cempionais
Atsakyti
white mamba
2020-03-29 13:53:27
cju ant tiek atmusti sharabanai pas jis,kad proto like kaip pas negra :D
Atsakyti
Kaka
2020-03-29 13:20:30
Bukaprotis jis
Atsakyti