Pasibaigęs. 10-22 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Pasibaigęs. 10-23 18:30
KMT
Jonava
88
Nevėžis
101
Šiandien, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
Rytoj, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-
11-12, 18:30
KMT
Juventus
-
Gargždai
-
11-12, 19:00
KMT
Šiauliai
-
Jonava
-

O.Giroud atskleidė, kurių klubų pasiūlymų sulaukė šią žiemą

2020-03-29 11:02
Olivieris Giroud | Scanpix nuotr.

Olivieris Giroud | Scanpix nuotr.

Londono „Chelsea“ puolėjas Olivieris Giroud atskleidė, jog šią žiemą sulaukė „Tottenham“, „Lazio“ ir „Inter“ komandų pasiūlymų.

„Visi žino, jog man įdomiausias buvo „Inter“ sportinis projektas. Manimi taip pat domėjosi „Lazio“ ir „Tottenham“. Vienu metu buvo iškilęs klausimas, kur norėčiau persikelti rungtyniauti, kalbėjausi telefonu su Antonio Conte.

Žinoma, jog norėčiau likti „Chelsea“. Mums liko dar sužaisti keletą mėnesių, laimėti rungtynes ir galbūt dar vieną trofėjų. Manau, kad manęs vis dar laukia du ar trys sezonai. Šiuo metu nėra tinkamas metas kalbėti apie kontraktus, diskutuosime apie tai, kai bus tinkamas metas“,- kalbėjo futbolininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų