Curry ir Durantas | Scanpix nuotr.

Curry ir Durantas | Scanpix nuotr.

Oklando „Warriors“ komandos treneris Steve‘as Kerras įvardijo geriausią sudėtį, kokią jis yra treniravęs.

Tai yra 2017 metų „Warriors“ komandos sudėtis, prie kurios šviežiai buvo prisijungęs NBA superžvaigždė Kevinas Durantas.

„Tai buvo puiki kombinacija talentų, universalių, abejose aikštės pusėse galinčių žaisti krepšininkų, motyvacijos po pralaimėto praėjusio finalo ir Duranto motyvacijos laimėti pirmąjį žiedą.   

Durantui tai buvo nauja komanda, mes buvome labai švieži ir laimingi jį turėdami. Nebuvo jokių nesutarimų. Mes tiesiog žaidėme krepšinį“, - sakė S.Kerras.

„Warriors“ komanda tame sezone laimėjo 67 rungtynes, atkrintamosiose pralaimėjo tik kartą, o NBA finale „sausai“ laimėjo prieš Klivlando „Cavaliers“ klubą.

K.Durantas tada tapo finalų MVP.

„Manau, kad pirmas čempionų titulas tiesiog atsirado iš niekur. Giliai viduje mes nebuvome tikri, ar galime laimėti titulą 2015 metais. Stengiamės save įtikinti, kad galime, bet iš tiesų nežinojome.

Tada 2017 metais mes žinojome, kad esame geriausia komanda pasaulyje ir kad laimėsime titulą. Turėjome pasitikėjimo ir dar Keviną Durantą“, - kalbėjo S.Kerras. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Rule
2020-03-30 04:29:00
BEREIKŠMIS STRAIPSNIS
Atsakyti
Donce
2020-03-29 16:27:01
Išanalizuokite info, 2017 metais Warriors laimėjo prieš Cavs finale 4-1, o ne 4-0
Atsakyti