Ehsanas Hadadi | Scanpix nuotr.

Ehsanas Hadadi | Scanpix nuotr.

 Lietuvos sporto gerbėjams gerai žinomas Irano disko metikas 35-erių Ehsanas Hadadi užsikrėtė koronavirusu, - praneša vietos žiniasklaida.

Irano lengvosios atletikos federacijos gydytojas Ashkanas Ordibeheshtas patvirtino, kad E.Hadadi testas buvo teigiamas. Gydytojo teigimu, disko metikas izoliavosi namuose, kur ir gydysis nuo ligos. Pranešama, kad iraniečio būklė yra gera ir jis sėkmingai sveiksta.

E.Hadadi pirmą kartą į save pasaulio dėmesį atkreipė 2011 m., kai laimėjo pasaulio čempionato bronzą. Tada jis finale diską nusviedė 66,08 m. Dar įspūdingiau E.Hadadi pasirodė 2012 m. Londono olimpiadoje. Tuomet iraniečio diskas skriejo 68,18 m ir garantavo jam sidabrą.

Karjeros pradžioje iranietis spėjo tapti rimtu Virgilijaus Aleknos varžovu, o pastaraisiais metais sektoriuje ne kartą sutiko ir Andrių Gudžių. 2017 m. pasaulio čempionate, kuriame triumfavo A.Gudžius, E.Hadadi neįveikė kvalifikacijos, bet 2019 m. pasaulio čempionate pasirodė sėkmingiau ir užėmė 7-ą vietą su 65,16 m rezultatu.

E.Hadadi karjeros rekordas yra 69,32 m, kurį jis pasiekė dar 2008 m. Estijoje. Šis rezultatas taip pat yra Irano bei visos Azijos rekordas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.