Daviso Love'o namų gaisras | „Twitter“ nuotr.

Daviso Love'o namų gaisras | „Twitter“ nuotr.

 Penktadienį Džordžijos valstijai priklausančios salos teritorijoje kilo didelis gaisras, kurio metu liepsnos pasiglemžė prabangius golfo žvaigždės Daviso Love‘o trečiojo namus.

JAV žiniasklaida užfiksavo, kaip supleškėjo D.Love‘o namai, o šį įrašą paviešino internete. Laimei, gaisro metu nenukentėjo žmonės. Kilus gaisrui pastate buvo tik D.Love‘as su žmona Robin. Jie iš karto išbėgo į lauką, todėl išvengė sveikatos sutrikimų. Kol kas nežinoma, kas sukėlė gaisrą.

„Žinoma, visa šeima liūdi dėl prarastų namų, kurie buvo pripildyti juoko ir pačių maloniausių prisiminimų, tačiau mes esame palaiminti, jog nė vienas iš mūsų nenukentėjo“, - sakė D.Love‘as.

Teigiama, kad būstas buvo vertas apie 4,5 mln. JAV dolerių. D.Love‘as jį norėjo parduoti nuo 2013 m., bet vis nerado pirkėjų.

Į golfo „Šlovės muziejų“ įtrauktas 55-erių D.Love‘as per karjerą turnyruose laimėjo apie 45 mln. JAV dolerių. 1997 m. jis laimėjo vienintelį „Major“ serijos turnyrą – „PGA Championship“. 1998 m. pasaulio reitinge jis buvo pakilęs iki 2-os vietos, o pirmajame dešimtuke išbuvo daugiau nei 450 savaičių. „Ryder Cup“ turnyre D.Love'as 2 kartus buvo paskirtas JAV rinktinės kapitonu. Pagal uždarbį golfo turnyruose jis užima 14-ą vietą visų laikų rikiuotėje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.