Alexas Rodriguezas | Scanpix nuotr.

Alexas Rodriguezas | Scanpix nuotr.

 Jungtinėse Amerikos Valstijose per pastarąją savaitę žaibiškai išaugo užsikrėtusiųjų koronavirusu skaičius. Šiuo metu oficialiai patvirtinta daugiau nei 105 tūkstančiai susirgimo atvejų ir JAV jau tapo „lyderiaujančia“ šalimi pasaulyje, aplenkdama Italiją bei Kiniją.

Amerikiečiams abejonių turėtų kelti ir šalies prezidento Donaldo Trumpo veiksmai. Jis dėl koronaviruso stabdymo nusprendė pasitarti su...beisbolo legenda Alexu Rodriguezu.

„Prezidentas Trumpas aktyviai bendravo su įvairiais žmonėmis dėl koronaviruso stabdymo. Mano ir Katherine Faulders šaltinių teigimu, jis skambino buvusiam Niujorko „Yankees“ žaidėjui Alexui Rodriguezui, su kuriuo bendravo iš ovaliojo kabineto. A.Rodriguezui artimas šaltinis pranešė, kad skambutis malonus, o Trumpas bandė išsiaiškinti, ką A.Rodriguezas mano apie pritaikytas priemones kovoje su koronavirusu. Pranešama, kad nebuvo diskutuojama apie tai, jog A.Rodriguezas arba jo širdies draugė Jennifer Lopez imtųsi kokių nors oficialių veiksmų“, - pranešė „ABC News“.

Amerikiečius tokios naujienos kiek suglumino. A.Rodriguezas daugiau nei 20 metų praleido MLB ir tik 2016 m. baigė savo karjerą. Su medicina jis neturi nieko bendro, todėl internautai stebėjosi, ko D.Trumpas siekė tokiu skambučiu. Tiesa, kai kurie „twitter“ vartotojai pokštavo, kad A.Rodriguezas gerai išmano įvairių medikamentų paskirtį, mat yra prisipažinęs savo karjeros metu vartojęs steroidus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.