Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

Conoras McGregoras | Youtube.com nuotr.

 Airio Conoro McGregoro ankstesnę žinutę vietos politikai išgirdo – šalyje įvestas griežtas karantinas, stengiantis suvaldyti koronaviruso plitimą.

Penktadienį pranešta, kad Airijoje įvedamas 2 savaičių karantinas. Žmonės iš namų galės išeiti tik nusipirkti maisto ir vaistų, bet jie negalės nutolti nuo savo namų daugiau nei 2 km. Tuo tarpu asmenims virš 70 metų apskritai uždrausta palikti namus.

C.McGregoras pasidžiaugė tokiu sprendimu, bet aiškina, kad to negana. Dabar jis reikalauja Airijos kariuomenę prisidėti prie karantino sąlygų įgyvendinimo.

„Pradėjome taikyti griežtesnes karantino sąlygas ir tai mane džiugina. Kol nepradėsi žaidimo, tol jo nelaimėsi. Dabar mes pradėjome žaidimą ir laikydamiesi griežtų reikalavimų galime jį laimėti. Visi privalome laikytis visų reikalavimų. Turime nenutolti nuo savo namų daugiau nei 2 km, privalome atsisakyti visų nebūtinų kelionių, o visi verslai, išskyrus parduodančius pirmo būtinumo prekes, turi būti uždaryti. Mūsų kariuomenė šiandien buvo paminėta kaip potenciali pagalbininkė mūsų pareigūnams. Manau, kad tokia galimybė neturėtų būti vertinama kaip potenciali, nes ji būtina jau dabar. Raginu vyriausybę panaudoti kariuomenės pajėgumus, kad būtų užtikrintas 24 valandų per parą budėjimas ir žmonių priežiūra. Negalime rizikuoti. Jei kas nors pilnai nesilaikys karantino reikalavimų, tada visų kitų pasiaukojimas nueis perniek, o mūsų šalis atsidurs pavojuje“, - sakė C.McGregoras, manantis, kad per 5 savaites šalis gali nugalėti koronavirusą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kaka
2020-03-29 08:37:17
Greičiausiai tikras didvyris yra ne Conor'as , o kažkoks žmogus, kuris jam rašo tekstus, liepia juos įskaityti ir transliuoja Airijos buduliams, kad tie "laikytų subines" namie. Labai sumanu, panaudoja vieną trenktą, kitiems trenktiems valdyti. Kieti vis tik tie airiai.
Atsakyti
T kaka
2020-03-29 09:16:32
Jis pats valdo savo visas paskyras. Plius jis tikrai proto turi. Paziurek i jo verslus ir kaip jis ufc melzia ir jie soka pagal jo dudele
Kskk
2020-03-28 23:55:21
Nepatinka man šitas ryzikas bet šitoje situacijoje elgiasi labai gražiai.Visgi daug žmonių jis yra dievukas ir daug silpnaprociu asilų kurie nesilaiko vyriausybes nurodymu,pagalvos nu jei magregoras laikosi gal ir man laikytis karantino reikėtų.Taip pas bukaprociu jų tuščios galvelės veikia,nieko nepadarys į.Todel galvoju kad ir Lietuvos zvaigzdutem reikėtų daugiau insetyvos rodyti.Aisku ne sauleno pamokymų per tv3,bet tikra autoritetą pusdurniam.Kad ir tą patį maslobajava,iš Žalgirio kokį žaidėją,žodžių tikra žvaigždė o ne iš Lietuvos teliko.Gal tada ir jaunimas su gryzusiais buduliais pradės galvoti kad tai rimta situacija
Atsakyti
propeleris12 kalibro
2020-03-28 23:27:41
Conoras ishgelbes airija
Atsakyti