Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ vyriausiasis treneris Jurgenas Kloppas atskleidė, jog koronaviruso protrūkis pasaulyje neleido Anglijos klubui tinkamai pasiruošti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomosioms rungtynėms su Madrido „Atletico“, po kurių pastarieji baigė savo pasirodymą šiame turnyre.

„Tai įvyko prieš dvi savaites, tačiau atrodo, jog žaidėme labai seniai. Pamenu, jog tuo metu žinojome apie susidariusią situaciją pasaulyje dėl koronaviruso. Sužaidėme rungtynes prieš „Bournemouth“, kurias laimėjome, o „Manchester City“ pralaimėjo, žinojome, kad mums iki iškovoto „Premier“ lygos titulo trūksta laimėti dvejas rungtynes.

Visgi pirmadienį atsikėlęs išgirdau informaciją apie tai, kokia situacija yra Madride. Kad jie planuoja uždaryti mokyklas ir universitetus, todėl buvo labai keista ruoštis rungtynėms. Dažniausiai manęs tokie dalykai netrikdo. Galiu atsiriboti, kai ruošiuosi rungtynėms, tačiau tuo metu padaryti tai buvo labai sudėtinga.

Trečiadienį sužaidėme rungtynes su „Atletico“, man patiko tai, kaip žaidė vaikinai, surengėme gerą pasirodymą. Visgi nepelnėme pakankamai įvarčių, o praleidome jų per daug“,- tikino strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.