Joe Roganas | Youtube.com nuotr.

Joe Roganas | Youtube.com nuotr.

 Jei balandžio 18-ą dieną įvyks ilgai lauktas „UFC 249“ turnyras, jo žiūrovai neišgirs garsiausio UFC komentatoriaus Joe Rogano balso.

UFC prezidentas Dana White‘as iki šiol visomis išgalėmis bando suorganizuoti šį turnyrą, kurį turėtų vainikuoti kova tarp Chabibo Nurmagomedovo ir Tony Fergusono. C.Nurmagomedovas šiuo metu yra įstrigęs Rusijoje, kuri uždraudė beveik visus skrydžius, o T.Fergusonas toliau treniruojasi JAV. D.White‘as neseniai kalbėjo, kad yra beveik tikras dėl kovos vietos, bet jos niekam neatskleidė iki šiol.

J.Roganas savo „podcaste“ pareiškė manantis, kad ši kova tiesiog yra prakeikta. T.Fergusono ir C.Nurmagomedovo akistatą anksčiau teko atšaukti 4 kartus, o dabar, kai abu kovotojai sveiki, jiems susitikti narve trukdo koronaviruso pandemija.

„UFC vis dar kalba apie turnyrą balandžio 18-ą dieną. Neįsivaizduoju, kaip jie jį galėtų surengti, bent jau JAV tai praktiškai neįmanoma. Jie žada turnyrą rengti atviroje arenoje, kurioje būtų ne daugiau nei 10 žmonių. Tą turnyrą turbūt kažkas komentuos, bet tai tikrai nebūsiu aš. Dabartinėmis sąlygomis turnyrui nereikia didelės arenos, tai gali būti net ir kino studija ar kažkas panašaus. Didžiausias klausimas: kaip jie užtikrins, kad nė vienas turnyro dalyvis neserga koronavirusu? Tam reikėtų testuoti visus kovotojus. Jei bent vienas mėginys būtų teigiamas, ar tuomet leistum jiems kovoti? O jei pasikartos aktoriaus Idriso Elbos situacija? Jis nejautė jokių simptomų, bet nešiojo koronavirusą. Kas, jei Chabibas arba Tony nešioja tą virusą? Ši kova yra tiesiog prakeikta, todėl Dana taip ir stengiasi ją kokiu nors būdu surengti“, - sakė J.Roganas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.