Jamesas McCleanas | Scanpix nuotr.

Jamesas McCleanas | Scanpix nuotr.

 „Stoke City“ komandai atstovaujantis airis Jamesas McCleanas įsivėlė į skandalą po...istorijos pamokos savo vaikams. „Instagram“ tinkle saugas pasidalino įrašu, kuriame savo vaikus moko istorijos užsidėjęs kaukę, siejamą su Airijos respublikonų armija (IRA), kuri kovojo už vieningą Airiją, norėjo išsivaduoti iš britų įtakos ir nepripažino Šiaurės Airijos statuso.

Tokį įrašą pamatę „Stoke City“ vadovai reagavo griežtai. Jie futbolininkui liepė ištrinti nuotrauką ir nurėžė jam dalį algos.

„Stoke City“ po atlikto vidinio tyrimo gali patvirtinti, kad Jamesui McCleanui buvo skirta nuobauda. Jis 2 savaites negaus algos dėl nederamo įrašo socialiniame tinkle. Žaidėjas supranta savo klaidą ir sutinka, kad tokio įrašo viešinti nederėjo. Jis pasakė, kad nenorėjo nieko užgauti, bet supranta, jog toks įrašas kai kuriems žmonėms galėjo pasirodyti užgaulus, todėl jis atsiprašo“, - teigiama „Stoke City“ pranešime.

J.McCleanas gimė Šiaurės Airijoje, bet gina Airijos rinktinės garbę. Futbolininkas ne kartą yra sulaukęs dėmesio dėl savo politinių pažiūrų, kurios yra gana radikalios.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.