Andrea Agnelli | Scanpix nuotr.

Andrea Agnelli | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ prezidentas Andrea Agnelli perspėja, kad COVID-19 koronavirusas yra didžiausias iššūkis, kuris yra tekęs futbolui.

Mirtinas koronavirusas paralyžiavo ne tik pasaulio valstybes, kurios viena po kitos užveria sienas ir įveda griežtas karantino sąlygas, bet ir sporto pasaulį.

Šiuo metu yra nutrauktos arba laikinai sustabdytos daugumos šalių futbolo pirmenybės. Europoje dauguma futbolo lygų nesitiki pratęsti sezono anksčiau nei gegužę.

Dėl to futbolo klubai ir lygos patiria didelius nuostolius, o A.Agnelli tvirtina, kad tai yra didžiausias iššūkis ne tik šiuo metu, bet ir apskritai futbolo istorijoje.

„Visi futbolo klubų vadovai esame atsakingi už savo klubų gerovę. Bet dabar dauguma klubų yra ties savo egzistencijos praradimo riba. 

Futbolas dabar nevyksta, todėl nėra ir jokių pajamų, nuo kurių priklauso mokami atlyginimai žaidėjams, darbuotojams ir kitos išlaidos.

Niekas neturi imuniteto, o laikas kainuoja brangiai. Susidoroti su tekusiais iššūkiais bus didžiausias iššūkis futbolui ir jo industrijai“, – teigia A.Agnelli.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.